TD-W8910G problem z WiFi od długiego czasu

Wygląda dobrze, poradzi sobie z taką ilością urządzeń jakie korzystają z WiFi i LAN u mnie bez problemu? (PC LAN+5x laptop+tablet+3x smartfon+dekoder polsatu LAN+playstation3)?
No i najważniejsze, jak z zasięgiem, posiadam 2-piętrowy dom - parter, 1 piętro, 2 piętro, z grubymi ścianami + ogród i garaż - myślisz że nie będzie problemu z zasięgiem w każdym miejscu? (router znajduje się w miarę po środku - na 1 piętrze). Ten co mam teraz nie sprawuje się jakoś świetnie, ale można do niego podpiąć antenę zewnętrzną w razie potrzeby :stuck_out_tongue: Do tego też można? Bo nie widziałem w opisie nic o tym.
No i oczywiście to co najbardziej mnie gnębi, stabilność, chciałbym mieć pewność że będzie na poziomie 100%, a nie ze znów od czasu do czasu sobie padnie, albo się zrestartuje. Nie jestem jakoś przywiązany do firmy, kupiłem tego TP gdyż w tamtych czasach w tej cenie z tego co czytałem wypadał bardzo dobrze :slight_smile: Ale nie wypada mi tu pytać czy ten będzie najlepszy wśród wszystkich :smiley:

Jeżeli chodzi o dołożenie anteny zewnętrznej to jak najbardziej, routery oznaczone literką D mają odkręcane anteny. Jeżeli chodzi o stabilność i zasięg to nie dam ci gwarancji 100%, u mnie na 60m2 działał bez zarzutu. WiFi w zaabudowie to loteria.