Td w8901n Neostrada konfiguracja

Witatam zlozylem neostrade kupilem wlasnie ten o to router i z 3 godziny poprzez pomoc google kofigurowalem router. Niestety jestem osoba ktora nie zna sie w tych sprawach i szczerze niemam zielonego pojecia jak to zrobic nie wiem co mam wybrac co wpisac czy moglby ktos mi w tym pomoc bardzo prosze jakas instrukcja od czego zaczac co kolwiek :cry: :cry:

Masz nazwę użytkownika i hasło do neostrady?
Podłączyć kabel Ethernet (załączony do zestawu), z jednym z żółtych portów TP-Link, oraz z karta
sieciowa zainstalowaną w komputerze.
Uruchomić przeglądarkę internetową i wpisać adres 192.168.1.1
W oknie logowania wpisać jako login: admin
oraz jako hasło: admin
Następnie po zalogowaniu do routera, uruchamiamy kreatora konfiguracji klikając przycisk:
RUN WIZARD
Następnie dla konfiguracji z ADSL, wybieramy opcje PPPoE/PPPoA
Po czym uzupełniamy Pola Username (Użytkownik) oraz Password (Hasło), zgodnie z danymi
które uzyskaliśmy od naszego operatora internetowego.
Po czym uzupełniamy Pola Username (Użytkownik) oraz Password (Hasło), zgodnie z danymi
które uzyskaliśmy od naszego operatora internetowego.
W tej chwili możemy wypróbować nasze połączenie internetowe, wchodząc na dowolną stronę w
sieci www. Jeśli próba się uda można odłączyć kabel Ethernet, i nawiązać połączenie przez sieć
bezprzewodową
Nie pisz postu pod postem. Użyj funkcji "Edytuj". //Heinz

Tutaj poradnik.

Jakie są problemy z konfiguracją?
Najważniejsze to uzyskać synchronizację na routerze.

Z tym ze model routera ma koncowke n a nie g nie wiem czy to ma znaczenie ja wlasnie na takiej zasadzie instrukcji konfigurowalem router i nic nie daje

A co ma piernik do wiatraka w przypadku konfiguracji. Ustawiasz wszystko tak jak przy połaczeniu PPPoA i wszystko. Radio dopiero ustawiasz w trybie N.

Sprawdź a najlepiej prześlij screen zakładki Status - device info.
Jeśli możesz to jeszcze Interface Setup - Internet. w Virtual Circuit wybierz PVC2 i też zrób screen.

Panowie na spokojnie doszedlem do sedna dzięki waszej pomocy ale oczywiscie troszke sie potknąlem mam internet ale tylko poprzez połączeniu przez kablem jesli wyciagne z routera to juz go brak wychodzi na to ze trzeba jakos pewnie wybrac opcje zeby dzialalo przez wifi ? zgadza sie

Trzeba połączyć się z siecią którą nadaje twój router SSID. Konfiguracja w zakładce Wireless na routerze.