Td w8901n Neostrada konfiguracja

Witatam zlozylem neostrade kupilem wlasnie ten o to router i z 3 godziny poprzez pomoc google kofigurowalem router. Niestety jestem osoba ktora nie zna sie w tych sprawach i szczerze niemam zielonego pojecia jak to zrobic nie wiem co mam wybrac co wpisac czy moglby ktos mi w tym pomoc bardzo prosze jakas instrukcja od czego zaczac co kolwiek :cry: :cry:

Masz nazw臋 u偶ytkownika i has艂o do neostrady?
Pod艂膮czy膰 kabel Ethernet (za艂膮czony do zestawu), z jednym z 偶贸艂tych port贸w TP-Link, oraz z karta
sieciowa zainstalowan膮 w komputerze.
Uruchomi膰 przegl膮dark臋 internetow膮 i wpisa膰 adres 192.168.1.1
W oknie logowania wpisa膰 jako login: admin
oraz jako has艂o: admin
Nast臋pnie po zalogowaniu do routera, uruchamiamy kreatora konfiguracji klikaj膮c przycisk:
RUN WIZARD
Nast臋pnie dla konfiguracji z ADSL, wybieramy opcje PPPoE/PPPoA
Po czym uzupe艂niamy Pola Username (U偶ytkownik) oraz Password (Has艂o), zgodnie z danymi
kt贸re uzyskali艣my od naszego operatora internetowego.
Po czym uzupe艂niamy Pola Username (U偶ytkownik) oraz Password (Has艂o), zgodnie z danymi
kt贸re uzyskali艣my od naszego operatora internetowego.
W tej chwili mo偶emy wypr贸bowa膰 nasze po艂膮czenie internetowe, wchodz膮c na dowoln膮 stron臋 w
sieci www. Je艣li pr贸ba si臋 uda mo偶na od艂膮czy膰 kabel Ethernet, i nawi膮za膰 po艂膮czenie przez sie膰
bezprzewodow膮
Nie pisz postu pod postem. U偶yj funkcji "Edytuj". //Heinz

Tutaj poradnik.

Jakie s膮 problemy z konfiguracj膮?
Najwa偶niejsze to uzyska膰 synchronizacj臋 na routerze.

Z tym ze model routera ma koncowke n a nie g nie wiem czy to ma znaczenie ja wlasnie na takiej zasadzie instrukcji konfigurowalem router i nic nie daje

A co ma piernik do wiatraka w przypadku konfiguracji. Ustawiasz wszystko tak jak przy po艂aczeniu PPPoA i wszystko. Radio dopiero ustawiasz w trybie N.

Sprawd藕 a najlepiej prze艣lij screen zak艂adki Status - device info.
Je艣li mo偶esz to jeszcze Interface Setup - Internet. w Virtual Circuit wybierz PVC2 i te偶 zr贸b screen.

Panowie na spokojnie doszedlem do sedna dzi臋ki waszej pomocy ale oczywiscie troszke sie potkn膮lem mam internet ale tylko poprzez po艂膮czeniu przez kablem jesli wyciagne z routera to juz go brak wychodzi na to ze trzeba jakos pewnie wybrac opcje zeby dzialalo przez wifi ? zgadza sie

Trzeba po艂膮czy膰 si臋 z sieci膮 kt贸r膮 nadaje tw贸j router SSID. Konfiguracja w zak艂adce Wireless na routerze.