TD-VG3631 USB Voice Mail Konfiguracja

Witam,
jestem od tygodnia posiadaczem routera TD-VG3631. Nie korzystam z ADSL. Internet dostarcza mi lokalny dostawca jako Ethernet (RJ45).
Skonfigurowałem router poprzez www port WAN jako EWAN, dodatkowo skonfigurowałem bramkę VoIP.
Chciałbym skorzystać z dodatkowej funkcjonalności, którą oferuje mi router, a mianowicie możliwości nagrywania wiadomości (zakładka USB Voice Mail).
No i tutaj zaczynają się schody.
Zgodnie z instrukcją, aby skonfigurować tę opcję, należy uruchomić program easy setup assistant, który w jednym z kroków pozwoli na skonfigurowanie voice mail oraz wygeneruje pliki, które zapisze na podłączonym zasobie na usb.
W moim przypadku program Easy Setup Assistant nie jest w stanie przejść kroku Network Status Check. Wyskakuje informacja "Please check the network connectivity: Zakładam, że sprawdza status połączenia ADSL. Rozumiem, że program został stworzony po to, żeby wspomóc mniej doświadczonych użytkowników. Zastanawia mnie jednak, w jaki sposób mam skorzystać z opcji USB Voice Mail nie posiadając aktywnego łącza ADSL.
Proszę Was o wsparcie. Być może najprostszą opcją będzie wgranie na sztywno konfiguracji na USB od kogoś, kto ma już uruchomioną pocztę głosową i korzysta z ADSL

Nie mam tej bramki ale wg symulatora to mogę Cię naprowadzić.
Oczywiście Pendrive musi być najpierw włożony do USB.
W menu routera zakładka Voice - USB Voice Mail
Przycisk po prawej na dole "Config"
Tam masz ustawienia powiadomień i zapisu rozmów dla dwóch linii
Możesz tez ustawić jak długo mają być "trzymane" wiadomości oraz jaka ma być maksymalna długość pojedynczej wiadomości.

Heinz, dzięki za odpowiedź. Zakładkę Config przeglądałem. Jednak, żeby móc zapisać ustawienia, o których piszesz, niezbędne jest posiadanie wcześniej odpowiednich plików na pendrive. Inaczej pojawia się komunikat: There is no proper files in USB Mass storage.
A pliki można wgrać na pendrive tylko przy pomocy easy setup asistanta :(.
Bez tego nie ruszę

Witam, podobny problem mam i ja. udało się to rozwiązać?