TD-8950ND - nietypowy problem z zalgowaniem

Witam,
Mam następujący problem i ponieważ nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, zwracam się z prośbą o pomoc do Was. Posiadam router TD-8950ND, który zaraz po zakupie skonfigurowałem i od tamtej pory nic już nie zmieniałem. Ostatnio chciałem się zalogować i ku mojemu zaskoczeniu, po wpisaniu adresu http://192.168.1.1/ przeglądarka (mozilla) zwraca komunikat "Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony" (oczywiście próbowałem się zalogować z kilku komputerów i przeglądarek). Tak poza tym router działa poprawnie. Resetowanie nie pomaga.
Tak, wiem, że mogę przywrócić ustawienia fabryczne. Ale co w sytuacji jeżeli wciąż nie będę mógł się zalogować? Wtedy nie dość, że nie rozwiąże problemu (który nie jest naglący, no ale jednak istotny), to na dodatek nie będę miał dostępu do internetu.
Podkreślę, że nie dokonywałem zmian żadnych w konfiguracji poza ustawieniem pod netię i wifi. Jeżeli to ma znaczenie, to korzystam z windowsa 7, próbowałem się zalogować również wyłączonym windowsowskim firewallem.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :slight_smile:

Hasło dostępowe miałeś zmienione na routerze? Wygląda że tylko reset do fabrycznych będzie rozwiązaniem.