[TD-8816V6] Problem ze zmianą nazwy administratora

Witam
Posiadam ten modem/router adsl i mam problem ze zmianą nazwy administratora. Domyślnie jest to admin. W interfejsie nie ma takiej opcji, wiec zmieniłem to przez telnet. Zmianę router przyjął i przez interfejs można było się już logować na nową nazwę użytkownika. Niestety po wyłączeniu zasilania i ponownym uruchomieniu sprzęt wraca do ustawienia użytkownika admin. Pozostałe ustawienia nie ulegają zmianie.
Do zmiany nazwy użytkownika używam polecenia

sys adminname nowa_nazwa

Pojawia się komunikat, iż nową nazwą użytkownika jest ... i do wyłączenia trzyma ustawienie. Router jest zaktualizowany do najnowszej wersji firmware dostępnej na stronie producenta. Czy ktoś miał już taki problem i wie jak go rozwiązać?

Myślę że komenda przypisuje ustawienia tylko dla sesji nie zapisując jej w pamięci routera, czy jest to w ogóle możliwe nie umiem powiedzieć - wydaje mi się że nie bo tak napisany jest firmware.

Masz zakładkę Maintenance? Tam jest możliwość zmiany hasła admina. Przynajmniej tak jest w TD-8840.

Hasło admina da się jak najbardziej zmienić, mam problem z nazwą administratora. Może faktycznie tak jest skonstruowany firmware, ale mam inne TPLinki, np. TL-WR543, WR-642, WR-340, 740N i na każdym bez problemu zmieniłem na stałem nazwę administratora.

Moim zdaniem taka jest właśnie implementacja tego w oprogramowaniu i nie ma możliwości zapisu tego we flash-u.

Samej nazwy nie da się zmienić. Przynajmniej w tych starszych modelach tak było. Teraz firma TP-Link wychodzi na przeciw użytkownika.