Strona konfiguracyjna routera nie ładuje się /nie otwiera/

Witam,
mam oto taki problemik, w routerze TL- WDR4300 nie mogę wejść w ustawienia konfiguracyjne, strona nie otwiera się. Wcześniej wchodziłem i pewnie coś zapisałem nie tak. Internet mam z kablówki osiedlowej, router i 3 laptopy na wifi. Na jednym z komputerów chciałem ustawić ograniczenie czasowe. Próbuję na różne sposoby i nic, strona nie otwiera się, zresetować się nie daje, na dwa sposoby próbowałem.

Dostajesz jakąś adresację kiedy łączysz się z routerem?

Witam,
Zrobiłem fotki z połączenia
ipconfig/all

Próbowałeś wejść na stronę http://192.168.0.1/
Może spróbuj jeszcze raz resetu. Reset wykonuj na uruchomionym urządzeniu i przytrzymaj przycisk reset przez około 11 sekund.

Przez wifi też nie da się zalogować?

Dopisz adresację ręcznie do karty sieciowej z poza puli DHCP .

Patrząc na załączony obrazek, wykonałbym następujące czynności
-odpiąłbym na kilka sekund wtyczkę z gniazda WAN
-wyczyściłbym całkowicie pamięć IE w przeglądarce
-spróbowałbym się zalogować na stronę konfiguracyjną 192.168.0.1
P.S.
Używałeś może FF do konfiguracji?

dzięki za podpowiedzi, niestety żadna z tych nie dała rezultatu. Zanim napisałem na forum dużo czytałem i sprawdziłem wszystkie wskazane możliwości, pisałem adresację ręcznie, czyściłem historię, wypinałem wtyczkę WAN, reset na dwa sposoby- wyłączony router /zasilanie/ wciśnięty reset i włączane zasilanie, wchodziłem na stronę do 3-ech przeglądarek
do jaky- co to jest FF do konfiguracji ?

Przeglądarka Firefoksa, ja podejrzewam, że u mnie ona jest przyczyną i dlatego zbieram fakty
Czy jak się łączysz, to w szczegółach połączenia sieciowego w punktach brama domyślna IPv4 masz IP swojej strony konfiguracyjnej?
Na screen'ie widzę, że masz. U mnie mam problem z pobieraniem adresu WAN, po każdym wyłączeniu routera. Dlatego jak już go po kilkunastu próbach załapie, to wystarczy wyczyszczona przeglądarka IE.

Mozilla jasne, standardowo używam opery, jak pisałem wcześniej do strony konfiguracyjnej /bez problemu otwierała się/ w google chrome, próbowałem ograniczenia czasowego, coś nie tak zapisałem w ustawieniach i klops strona się nie ładuje.
Może jakiś program aby wejść w ustawienia routera i zresetować go .

3 opcje:

  1. Reset na uruchomionym routerze. ( Trzymasz Reset/WPS tak długo aż zacznie szybko migać dioda SYS)
  2. Wgranie nowego firmware przez recovery.
  3. wgranie nowego firmware przez serial.