Smartfony TP-Link Neffos C5 i C5L

neffos-c5
neffos-c5l

(Marcin) #1

"Smartfon to urządzenie dające nam wiele radości z odkrywania nowych technologii i jest naszym łącznikiem ze światem. Telefon komórkowy nie jest bezdusznym urządzeniem, ale narzędziem eksponującym naszą indywidualność i wyjątkowość. Konstrukcja smartfonów marki Neffos jest przyjazna i cechuje się nie tylko prostotą, ale i elegancją". Tymi słowami idealnie opisał nową markę dyrektor generalny TP-LINK Jeffrey Chao.

Chcesz korzystać z telefonu na własnych warunkach? A może zastanawiasz się nad posiadaniem drugiego numeru, ale odstrasza Cię wizja ciągłego noszenia ze sobą dwóch telefonów? Smartfony Neffos C5 i C5L pozwalają na wykorzystanie dwóch kart SIM. Jeśli nie lubisz nadmiaru aplikacji, z których niekoniecznie korzystasz i z góry narzuconego interfejsu, to właśnie znalazłeś idealne urządzenie.


(Marcin) #2

Zapraszamy do lektury


(Marcin) #3

http://mobileworld24.pl/2016/04/28/tp-link-neffos-c5-recenzja/


(Marcin) #4

Kolejna recenzja TP-Link Nefoss C5 - zapraszamy do zapoznania się z materiałem


Strona producenta: http://www.neffos.com/en/product/details/C5


(Marcin) #5

(Marcin) #6

TP-Link Neffos C5L, tani smartfon z LTE i dual SIM


(Marcin) #7

(Marcin) #8

(Marcin) #9


(Marcin) #10


(Marcin) #11

TP-Link Neffos C5 - test ciekawego smartfonu w ciekawej cenie


(Marcin) #12


(Marcin) #13


(Marcin) #14

TP-LINK wprowadza do sprzedaży smartfony Neffos. Kampanię reklamową wspiera jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, Maciej Dąbrowski, znany jako Człowiek Warga.

Do promowanych cech produktu należy Dual SIM, czyli wsparcie dla dwóch kart SIM. Wśród możliwości wykorzystania tej funkcji producent wymienia m.in., numer prywatny i służbowy, jeden dla rodziny, drugi dla przyjaciół i swobodę żonglowania kartami w zależności od aktualnych ofert operatorów, które pozwalają korzystać z usług wyjątkowo oszczędnie. Wśród funkcji zaimplementowanych do autorskiej nakładki na oprogramowanie jest specjalny przycisk, który umożliwia szybką zmianę wybranych elementów interfejsu, dostosowując wygląd ekranu do pory dnia lub aktualnego humoru użytkownika.

Neffos to niedrogie, dostępne dla wszystkich smartfony wyposażone m.in. w system Android, czterordzeniowe procesory zapewniające płynną pracę aplikacji, 8-megapikselowe aparaty oraz LTE.
W pierwszej kolejności smartfony TP-LINK dostępne będą w sklepach: Allegro, Komputronik, NeoNet, MediaExpert oraz X-kom.
Więcej szczegółów odnośnie produktów TP-Link -> http://www.neffos.pl


(Marcin) #15

Promocję Neffos-a widać już na ulicach :slight_smile: