Słaba jakość i mała prędkość ! 30MB MULTIMEDIA

witam w ten sobotni mroźny poranek mam do was pytanie jestem zielony odnośnie sieci mam problem z zasięgiem , prędkością mam internet w multimedi 30mbs taki wykupiony i ciężko mi się wgrywają strony mam 3 komputery podpięte pod tą sieć ja do routera od mojej wifi mam jakieś 8-9 metrów 2 ściany na przeszkodzie po 20cm ale są to ściany z drzwiami więc sygnał powienien sie spotykać łatwo odnośnie programu insider to nie mam pojecia jak patrzeć na wolny kanał więc dołącze fotki proszę o pomoc dziękuje i życze miłego ciepłego weekendu %%%

przy tym zdjędciu jest pokazene szybkość 40mb gdzie na początku zanim mi wymienili modem sisco bo miałem 6mb teraz 30mb to predkość miałem 150mb

Przy takim poziomie sygnału - 69dB większej prędkości sieci wifi nie uzyskasz . Przestaw urządzenie rozsyłające w inne miejsce i badaj inssiderem żeby był jak najniższy minus czili -50dB -40 ...itd.

tam gdzie jest router w 2im pokoju to komputer pod nim (wi-fi komputer nie jest podpięty bezpośrednio kablem z routera do kompa) ma -40db a nie moge go przestawić bo ma za krótki kabel do manewrowania w telefonie podpinając sie pod ten router też cienko wchodzą strony internetowe może źle coś mam ustawione w konfiguracji