Sieć w domu

Proszę o fachowa pomoc w doborze sprzętu do domu gdzie się przeprowadziłem.
Do tej pory korzystałem wyłącznie z internetu po kablu wraz z routerem TL-WR842ND. Sprzęt ten spełniał moje oczekiwania poza faktem że nie działa na nim DLNA z TV Sony.
Teraz życie zmusza mnie do internetu od operatora Netia - proponują internet do 20 Mb/s. Rozważam też zakup modemu Hyuwei E3372 z intenetem mobilnym LTE Pley. W tym zakresie nie mam pojęcia co kupic aby sprawnie i niezawodnie działało. Prosze zatem o wskazówki jaki sprzęt mam zakupic aby móc korzystać z internetu zNetii a w przyszłyści tez z LTE wraz z DLNA ( tylko taki sprzęt który teraz obsłuży połaczenie z TV Sony :slight_smile: ). Sprzęt ma dzielić łacze jak wczesniej po LAN i WIFI.
Dziękuje za wskazówki.
Ps. Czy router Wi-Fi Netia Spot z Netii który proponuja to dobry i niezawdony sprzęt ??

Mówisz o serwerze multimedialnym na routerze?
Żaden TP-Link nie ma certyfikacji DLNA więc nie będzie działał ze wszystkimi TV. Mam u siebie TV marki LG i nie ma pr0oblemu z multimediami z TP-linka ale rodzice mają SONY i jest już problem.

Typowy router do użytku domowego, raczej w 90% przypadków udostępniany na czas umowy przez netię.
Osobiście brał bym LTE jeżeli jesteś w zasięgu nadajnika.

Z tym LTE to trochę różnie - strasznie różny transfer w ciągu dnia. I dodatkowo ograniczenie w transferze :frowning:

Są już oferty bez limitu.

[quote="Marcin, post:4, topic:7007"]Są już oferty bez limitu.[/quote]do 100GB :frowning: w treści umowy

Nie prawda, poszukaj dobrze.

szukam, szukam, szukam nie widzę ..
Ale pytanie z 2 strony: czy modem LTE Huawei E3372s-153 można uruchomic w powiązaniu z routerem TL-WR842ND ??

Na oryginalnym oprogramowaniu nie.

:slight_smile: ok to najlepsza informacja.
To można prosić o wskazówki dla laika w tym zakresie, bo jutro zakupuję modem http://allegro.pl/modem-lte-4g-huawei-e3372s-153-aero-2-fv23-i4764181422.html, Play internet jest i co dalej ???

Instalacja:

Konfiguracja:
http://eko.one.pl/?p=openwrt-modemygsm#huaweihilinke3131s2e3273e353iinne