Sieć domowa oparta na Archer C7

Cześć, mam za zadanie stworzyć sieć domową opartą na niżej wymienionym sprzęcie. Możecie pomóc mi w konfiguracji tego wszytskiego?
Sprzęt( bez możliwości zmiany/dokupienia czegokolwiek)
Router W8951ND
AP WA801ND
Router Archer C7 trzy sztuki
Usługodawcą jest oczywiście TP/Orange ze swoją neostradą.
Gdzie odbywa się instalacje?
Dom, trzy kondygnacje. Na środkowej kondygnacji jest router który ciągnie internet z kabla tp. Zależy mi aby w miarę możliwości na każdej kondygnacji stał archer. Na poddaszu potrzebuję rozdzielenia internetu na komputer i tuner satelitarny + podpięcie drukarki do printserwera.
Na początek to tyle, proszę o pytania i pomoc w konfiguracji całego tego ustrojstwa.
Z góry dziękuje za pomoc.

W8951N ( 192.168.1.1) najlepiej ustawić w tryb bridge i połączyć z pierwszym C7 (192.168.0.1 i włączone DHCP od 10-200) pod poty WAN.
Kolejne C7 ze zmienionymi adresami IP na 192.168.0.2 i 192.168.0.3 oraz wyłączonym DHCP połączyć przez porty LAN - LAN do pierwszego C7
Z najbliższego C7 ciągniesz następny kabel który będzie prowadził na strych do ( musiał byś dokupić switch 5 portowy lub zamienić tego 801ND na jakiś router np WR843ND ze zmienionym adresem IP na 192.168.0.4 i wyłączonym DHCP ) I z tego urządzenia na pozostałe urządzenia.

Czyli bez wiercenia po stropach się nie obejdzie?
Wystarczy jeśli od C7 na środkowym pietrze pociągne kabel na strych i tam uruchomie kolejnego C7 który zapewni internet do komputera, tunera itd?
Czyli:
W8951N - most - C7 (nazwijmy go głównym) od niego kable na górę i na parter do kolejnych C7
Dzięki za szybkie rozjaśnienie sprawy.

Ten sprzęt masz już zakupiony? Bo te C7 jako punkty dostępowe to moim zdaniem przedrażanie inwestycji.