SB3428 - PoE (nie działa) lub lista kompatybilnych urządzeń

AVE!
A więc tak - switch jak w temacie czyli - SG3428XMP, podłączone do niego jest kilka urządzeń z wykorzystaniem PoE, skrętka o długości max 15m, czysta miedź, jednak żadne z tych urządzeń nie wykrywa PoE. Podłączone urządzenia: TL-WA801N, RB 433 (bez kart WLAN). PoE w konfiguracji switcha jest włączone. Ponoć PoE jest wspierane tylko dla dedykowanych urządzeń - jaka to lista tych urządzeń, ewentualnie gdzie ją znaleźć?
EDYTA
Listę znalazłem, jest na niej 801, ale cisza... :frowning:
PoE Guide to TP-Link Access Points

AVE!
A więc tak (taką dostałem odpowiedź): SG3428XMP posiada porty PoE w standardzie 802.3 af/at (w telegraficznym skrócie - źródło i odbiornik dogadują się co do napięcia), zaś TL-WA801N posiada zasilanie PoE pasive (czyli co się wpuści na wolne pary w skrętce to to dojdzie do odbiornika (tutaj AP)). Czyli nie mogło to zadziałać. Kupiłem taki konwerter PoE ( Splitter PoE SP-POE12 Pulsar - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl) i wszystko działa jak złoto.
Pozdro!

Bardzo cenna informacja i nauczka, że PoE to nie jeden standard, a cała ich seria. Do tego potrzebne odpowiednie okablowanie itd. itp.