Ruter TL-MR3020

Witam
Proszę o pomoc jak z konfigurować ruter TP-MP3020 aby połączył się z drugim urządzeniem kablem z wyjścia LAN , inne urządzenia połączone przez Wi-Fi łączą się idealnie,bardzo dziękuję za pomoc
pozdrawiam

Troszeczkę jaśniej? Chcesz mieć dostęp do internetu na porcie LAN tego urządzenia? Nie bardzo rozumiem twoją zapytanie.

tak chciałbym połączyć urządzenie po porcie LAN

Pytanie jakie urządzenia? Chcesz aby MR3020 działał jako punkt dostępowy? Jakoś musisz mu dostarczyć internet? Może jakiś schemat?

tak chcę żeby ruter TL-MP3020 działał jako punkt dostępowy i działa,zrobił sieć w domu do rutera są podłączone dwa komputery i telewizor i wszystko jest ok. tyle że przez Wi-Fi ale mam jeszcze dekoder telewizji satelitarnej DVB który też chciałem połączyć z internetem ale dekoder nie ma karty WI-Fi , ale ma gniazdo RJ45 do którego podłączyłem kabel z rutera niestety nie chce sie połączyć z internetem,po przeprowadzeniu testu połączenia z siecia na dekoderze pokazuje że , połączenie LAN jest ok,sieć lokalna połączony,DHCP włączone ale problem jest z adresem IP niepotwierdzony i Nameserver (DNS) też niepotwierdzony

W takim razie jak masz dostarczony internet do tego routera? Jakiś internet mobilny?

tak z t-mobile

Jeżeli masz konfigurację 3G/4G to podłączając urządzenia do portu WAN/LAN powinieneś mieć dostęp do internetu. Podłącz tam komputer i daj obrazek z ipconfig /all -