Ruter Archer VR600

Dzień dobry! Czy ktoś z forum orientuje się na jakim chipsecie pracuje ten ruter,oraz jaki ma procesor i jakiej mocy sa anteny.Jest to nowość a nigdzie nie mogę znależć tych informacji.Z góry dziękuję

  1. anteny nie mają mocy
  2. dopuszczalna moc wyjściowa toru radiowego to 100mW (tak jak WSZYSTKIE inne dopuszczone do legalnego obrotu)
    po wstępnej analizie firmware
  3. modem ADSL to Broadcom prawdopodobnie BCM63168
  4. WiFi to prawdopodobnie Broadcom BCM43602
    prościej byłoby pewnie sprzęt rozebrać i zajrzeć do środka…
    chociaż kod źródłowy jest dostępny - możesz pobrać i poczytać

Dzieki za odpowiedz,ale chodzilo mi o sile sygnalu anten np.2 dBi,i tez jaki procesor np 1GHz dwurdzeniowy

a to taka sztuka poszukać i sprawdzić?
np. BCM63168 jest dwurdzeniowy 400MHz, tyle, że te megaherce są i tak nieporównywalne między różnymi chipsetami, bo miewają różne architektury
a co do drugiej części chipsetu to taki cytat mówi co nieco - funkcja offloadu obciążenia obsługą WiFi z głównego procka
"Entire WLAN driver runs inside of the BCM43602, freeing up host CPU for applications such as video streaming "
co do anten, to ich zysk w porównaniu z innymi tej samej lub zbliżonej konstrukcji MUSI być zbliżony na tyle, abyś tego nie zauważył jako użytkownik końcowy, bo prawa fizyki są niezmienne i nieprzekraczalne
(mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego że temat anten jest w większości mocno rozwodniony powszechnym bełkotem marketingowym i dotyczy to niemal każdej firmy, z przykrością niestety musze powiedzieć, że i TP-Linka to dotyczy)