Rozłanczanie telefonu przez wifi

tak tylko że to miałeś w bramce voip a to jest przez wifi

Sprawdzałeś czy tracąc połączenie VoIP-owe masz nadal dostęp do internetu ale właśnie na tym telefonie?

no tego nie próbowałem,dam znać wieczorkiem

właśnie przyszłem do domu i już jadąc do domu próbowałem dzwonić na ten nr i cisza nikt nie odpowiada,sprawdzam telefon ikona jest wyświetlana tej usługi znaczek wifi widze że pracuje i nic,wył i załanczam powtórnie aplikacje i jest znów ok
odebrałem meila od usługodawcy-happycall-że wszyscy na tym pracują i niemają problemów i jak zaznaczają że niektóre routery nie podczymują połączeń wifi-ale to już wiemy bo to opisywałem
czyli jestesmy w czarnej d...
wrrr a miało być tak pięknie

Co do podczymywania połączenia WiFi to routery same nie zrywają połączenia. Ja bym szukał tej funkcji w androidzie i testowo wyłączył oszczędzanie energii.
Jeśli chodzi o router to mozesz spróbować GargoylePL.

tak słyszałem o tym,ale powiem tak za cieńki jestem w te klocki-jak zawsze skończyło by się uszkodzeniem routera albo jaka choinka by z tego wyszła-niewiem
pozatym co z gwarancją?
co do softu to naprawde bym musiał robić to z kimś gramotnym -a apstrachując to na tym sofcie to lepiej ten router trybi?

Proszę powstrzymać język. CHACA

skomplikowane to nie jest tylko trzeba czytać i wykonywać polecenia.
Ja bym najpierw sprawdził ustawienia androida.

ja już nawet zmieniałem telefon na inny
dziś znajomy udostępnił mi nowy telefon szajsung,obadamy jak i co-jestem dobrej nadzieii

na samsungu też rozłancza-ręce opadają!!!

mam jeszcze jedną prośbe chce wgrać nowe oprogramowanie mój tp jest jak w załączniku-czy jes coś nowszego?

sory że na odwrót

Wszystko jest dostępne na stronie producenta. Najnowsze oprogramowanie dla v9 to http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WR841N_V9_140530_PL.zip

bardzo dziekuje

Działa wszystko, czy nie?

no cóż
1-szok że wreście mam routera po polskiemu a nie angol
2-niechce zapeszać ale działa
3-instalowałem wczoraj wieczorem i zostawiłem wifi na full auto,dziś dam na sztywno i obadamy
no i dziś wyjeżdzam bede pod koniec tygodnia to żona zda relacje czy to trybi, oby już na stałe to działało-dam znać. dzięki.

witam ponownie
żona potwierdziła - działał całe 2 dni także lipa - poddaje się!