Rozłączający się internet

Rzeczywiście cały czas jest stabilnie kiedy korzystasz z sieci bezprzewodowej? Możesz to zrobić na tym samym komputerze? Może to jakiś wirus lub malware takie rzeczy wyprawia na twoim komputerze?

Używałem już wielu programów do znalezienia takich smieci, mam także BitDefendera na komputerze i skanowałem już kilka razy. Nic nie wykryło. No czy mogę bezprzewodowo zrobic to na samym komputerze? No raczej nie, połączenie tylko kablowe. PC stacjonarny.

No to sprawdź na innym połączenie kablowe (odwrotnie).

Mógłby Pan wyjaśnić? bo nie rozumiem do końca.

Sprawdzić połączenie kablowe na innym komputerze który działa obecnie bezprzewodowo i jest w porządku ze stabilnością.

O to już nie mogę! Jest tylko laptop który się łączy bezprzewodowo. Reszta rzeczy to tablet i 2 telefony.

Laptop zawsze można podłączyć kablowo, w czym problem?

No tak, ale ten laptop już testowałem kablowo o którym wspominałem wczesniej.

Spytam tak: na wszystkich portach routera masz te rozłączania?

Tak, porty wszystkie bez różnicy.

Na poprzednim sprzęcie też rozłączało przez LAN a na wifi było dobrze?

EDIT: Wykonałem teraz ponownie test na laptopie mojej siostry no i jednak co się okazało PROBLEMY TAKŻE SĄ NA WIFI. Bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd, czyli problem nie tylko występuje na kompuetrze kablowo ale równiez na wszystkich urządzeniach. Chce powiedzieć że na tablecie od miesiąca zacinaja mi się filmy jakiś momentach i aby działały dalej, to musze restartować film.

Jaka wersja tego routera V8 czy niższe?

Wyższa V9

Masz mozliwość zwrotu i zamiany na V8? Do tej wersji jest oprogramowanie alternatywne Gargoyle. Może to rozwiązać Twoje problemy.

Zrób jeszcze test bez router i będziesz wszystko wiedział.

No niestety nie mam paragonu, abym mógł zwrócić. Narazie mogę wstawić screena z wyników laptopa mojej siostry.

Paragonu nie mam, no niestety. Ale nadal mam opakowanie i wszystkie rzeczy które w nim były. Dodam że nadal na kartonie jest druczek kodu skanu towaru. Router kupiłem dlatego że znajomi mi go polecali. A gdybym mógł wymienić, to na jakiś inny model czy jak? Bo w takim razie nie wiem co mam powiedziec.

Polecili ci tylko model, ale wersji już nie.

wiem że dwójka z nich ma V9 i wszystko gra. A gdybym mógł wymienić, to na jakiś inny model czy jak? Bo w takim razie nie wiem co mam powiedziec.