Router wifi -dom jednoodzinny

Witam! Szukam routera do domu jednorodzinnego,z dobrym zasięgiem oraz prostego w konfiguracji bo w tych sprawach jestem zielony.Router będzie leżał na parterze i pasuje żeby dobrze odbierał piętro wyżej , krótkie info:
1.Kwota, jaką mogę maksymalnie przeznaczyć na zakup: najlepiej do 70 zł-100 max PLN (chce kupić do przez allegro mile widziane linki)
2.Typ łącza: radiówka (prędkość 8 Mb/s)
kabel to: RJ45
3.Liczba komputerów do podziału: 1 laptop oraz 2 telefony ale sporadycznie (Samsung galaxy S3 oraz Gio)
4.Do czego będzie wykorzystywane urządzenie: rozdzielacz przesyłu pomiędzy cały sprzęt, dobry i szybki przesył, dobry zasięg, niezawodność,
5.Ile pięter będzie musiał ew. obejmować zasięg*: parter oraz pierwsze piętro
Jak będzie pod mój internet podpięty jeszcze laptop oraz 1 telefon to będzie można pograć swobodnie gry online typy WoW?
Z góry dzięki za pomoc w wyborze urządzenia i pozdrawiam.

W tym przedziale cenowym raczej nic dobrego nie dostaniesz. Trzeba zainwestować parę pln i popatrzeć na WDR-3600 oraz WR-1043.

nic sensownego do tej kwoty nie dało by się kupić?mi chodzi tylko o najprostszy router żeby tylko nie gubił za często zasięgu i odbierał piętro wyżej.

To są najprostrze routery. Bardzo dobrze spisują się jeżeli chodzi o gry. Do przeglądania tylko stron internetowych wystarczy WR-740N V4.

W tej cenie WR740N lub WR841N.