Router traci synchronizacje TD-W8951ND Neostrada

Witam, nie dawno zmieniłem dostawce z Netii na Neostrade. Jakoż, że muszę odesłać router netii postanowiłem zakupić router TD-W8951ND, ale po konfiguracji internet rozłącza się po ok. 2-3 minutach. Router netii działa prawidłowo i nie rozłącza, więc wina jest raczej po stronie routera, a dokładniej myślę, że po konfiguracji. Wgrałem najnowszy firmware i problem dalej występuje. Przeczesałem chyba wszystkie wątki w internecie, bo ludzie też mają z tym problem. Router z moim komputerem połączony jest kablem internetowym. Jakoż, że mieszkam na wsi, kable neostrady położone pod ziemią są słabe, co przekłada się na niski margines sygnał/szum bo jest zaledwie 6.0-6.5. Jest strasznie dużo błędów CRC, ale to właśnie jest spowodowane tymi kablami co są pod ziemią, bynajmniej tak mi technik powiedział. Jeżeli macie jakieś pytania co do mojej konfiguracji to piszcie postaram się podać ss'y. Z góry dzięki za pomoc

W momencie rozłączenia dioda ADSL swieci się ? Wrzuc ss z parametrów lini .

Kontrolka ADSL gaśnie

Ustaw modulacje na g.dmt . Po zmiane zobacz jakie uzyskasz paramtery , ewnetulanie ustaw modulacje na auto .

Przełącz na gdmt i potestój.

Wszystko niby wygląda stabilniej, ale po chwili zaczyna sypać błędami CRC, czekam do pierwszego rozłączenia

Błedy crc swiadczą o złej kondycji lini . Nie ruszaj nic zaczekaj i obserwuj jak będzie ze stabilnoscią .

Wygląda że modem zainstalowany w routerze gorzej synchronizuje się niż ten poprzedni. Problemem jest słaba linia telefoniczna. Osobiście oddał bym ten model i zakupił np. W8960 na chipset-ie broadcoma.

O tym samym myślałem, po ok 3 godzinach korzystania zaczęło wywalać błędy CRC przez co prędkość spadła mi do zera i zerwało połączenie

Zgłaszałeś problem u swojego dostawcy? Linia jest naprawdę słaba, może to jakieś uszkodzenie linii.

Zgłaszałem, był technik posprawdzał instalacje u mnie w domu i jest ok, ale też powiedział, że linie u mnie są strasznie obciążone, co jest własnie przyczyną tych błędów, nie wiem trzeba będzie zgłaszać do skutku