Router TP-LINK WR841N: Skoki pingu

Witam, otóż mam pewien problem z Routerem TP-LINK WR841N po przywroceniu do ustawien fabrycznych, a mianowicie, podczas gry na kablu badz tez wi-fi (np: w gre przegladarkowa Haxball mam co okolo 30 sek skoki pingu np: 64/700, wlasciwie chodzi o ten drugi dot. chyba sprzetu) co powoduje krotkie przyciecie sie gry. Sprawdzalem na podlaczonym samym kablu i wszystko bylo ok wiec to wina routera, przywrocilem tez router do ustawien fabrycznych i nic nie zmienialem w opcjach (oprocz mac i nadania nazwy sieci wifi) wczesniej natomiast wszystko bylo ok, a opcje sa takie same jak przed przywroceniem ustawien fabrycznych.
Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Pokaż zakładkę z Wireless settings .Czy firmware masz zaktualizowane do najnowszej wersji.

tak jest to najnowzsza wersja firmware, co do wifi to nie wiem czy to odgrywa jakas role bo przy wylaczonym wifi jest to samo, wiec juz sam nie wiem co moze byc przyczyna.
pozdrawiam.

WAN masz przez DHCP? Daj obrazek ze statusu routera. Możesz zrobić diagnostykę przez WinMTR:

dhcp mam wlaczone, ogolnie to wszystko dziala bardzo dobrze tak jak dotychczas (zgadza sie predkosc, ping itp. podczas ogladania rowniez nie widac zadnych problemow) jedynie chodzi o ten przypadek o ktorym pisze powyzej, wiec sam juz nie wiem, moze po prostu juz tak musi zostac ...
pozdrawiam.

Chyba nie przeczytałeś mojego posta. Prosiłem o test łącza na WinMTR. Niestety bez tego nie ruszymy z miejsca.