Router TP-LINK TL-WR740N

Witam .
Mam router TP-LINK TL-WR740N z oprogramowaniem DD-WRT, w dniu wczorajszym próbowałem dodać nowy "bridge", niestety po tej próbie router znikł mi z pola widzenia, wgl nie mogę się dostać do Interfejsu Admina, próbowałem różne adresy, niestety nic.
Próbowałem również znaleźć router przy pomocy oprogramowania Nirsoft, wykrywając wszystkie urządzenia w sieci, jednak niestety nic z tego, pod adresem IP który został wyświetlony dla routera nic nie ma .
Ogólnie mam dwa routery, jeden od UPC, a drugi prywatny, na którym właśnie jest DD-WRT. Router również próbowałem przywrócić do ustawień domyślnych, metodami reset button 5 sek(wg intrukcji tp-link), oraz 30 sek(wg instrukcji DD-WRT), niestety żadna z metod nie przynosi skutku.
A co najdziwniejsze, router po podłączeniu do prądu normalnie udostępnia poprzednie sieci. Tak jakby wszystko działało tylko nie miałbym dostępu do interfejsu.
Proszę o pomoc !

Robiłeś dokładnie tak że przytrzymałeś reset na 30 sekund, wyłączyłeś z prądu na 30 sekund i włączyłeś router z wciśniętym przyciskiem reset przez 30 sekund do prądu?
Tak spróbuj.

Heinz, dzięki wielkie za tak szybką odpowiedź ! Dziś z rana spróbuję tą metodą !
Ogólnie widziałem, że tam własnie jeszcze jest 30 x 3 ale nie ogarnąłem tej metody, mam nadzieję, że zadziała, dzięki wielkie !