Router tp link td-w8950nd adsl problem pomocy!?

A wiec mam router TD-W8950ND z wejsciem adsl no i moj sasiad rowniez ma taki sam router. Chcemy rozdzielic internet ale poprzez gniazdko telefoniczne adsl kupilem rozdzielacz do gniazda telefonicznego dzieki ktoremu moge podlaczyc dwa kabelki adsl jeden idzie do mojego routera drugi do sasiada. Leczy wystepuje jeden maly problem gdy jeden kabelek jest podlaczony to router dziala jak juz chce sie podlaczyc drugi kabelek z i router to nie dziala i to dziala w dwie strony albo moj albo sasiada router dziala czy jest jakas mozliwosc jaka kolwiek aby to zadzialalo moze cos dokupic ? Nie mam o tym zielonego pojecia dlatego prosze o wasza pomoc ?
(kabel sieciowy odpada ponieważ sasiad nie chce wiercic w scianie a telefoniczny mial od kiedys przeciagniety i nie ma miejsca na inne kable)
Tekst postu piszemy bez pogrubienia /zmieniłem/ - jimasek

Kolego nie ma takiej opcji żeby na jednej linii telefonicznej działały dwa modemy/routery ADSL. Jedyna możliwość to skrętka komputerowa lub łącze bezprzewodowe.

Czyli rozumiem ze była by taka możliwość połączenia tych dwóch routerów bezprzewodowo maja one funkcje WDS ktora chyba jest potrzebna do tego ? No i czy to jest trudne?
Kolego popraw błędy w pisowni /poprawiłem/ - Administrator

Jeżeli urządzenia są w swoim zasięgu to nie powinno być problemu - [url=http://www.tp-link.com/en/article/?faqid=326

Zasieg jest dobry, nie znakomity lecz dobry to chyba powinno działać :slight_smile: dzieki wielkie jimasek i administrator super forum :slight_smile: takiej szybkiej odpowiedzi bym sie nie spodziewal wielkie dzieki :wink: