Router Tp-Link i WA830RE

Witam mam mały problem w domu u gościa jest prawdopodobnie TP-LINK - Router TD-W8910G 54M Wireless ADSL2+ ,obok jest lokal właściciel lokalu prosił mnie aby wzmocnić sygnał więc zakupiłem 4xTL-WA830RE skonfigurowałem i odpaliłem wszystko niby działało a tu wyskoczył zonk po podpięciu laptop czy komórki wszystko śmiga tylko chwile potem efekt jest taki że urządzenia przestają działać to znaczy jest brak internetu,po wyłączeniu wszystkich podpiętych laptopów czy komórek i pozostawieniu tylko laptopa lub komórki internet zaczyna na na niej działać a reszta mimo dobrego sygnału nie ma internetu,wygląda to tak jakby router chyba źle przydzielał adresy podpiętym urządzeniom ale dziwne raz działają a raz nie??

Jak masz zaadresowane te TP linki WA 830RE ?I pokaz z tego TD W8901G Virtual Circuit PVC2 co tam masz ustawione ?

Z logów wynika iż ten jest jako pierwszy. Ma przydzieloną adresację ADSL. Dalej patrząc to są tylko dwa WA-850 z przydzielonymi adresami.

Tak jak ze jestem 9km od tego routera i zdjęcia przesyła mi syn właściciela także chyba jutro dopiero wszystko napiszę dokładnie co i jak,w WA830RE ustawione wszystko standart żadnej adresacji nie zmieniałem

Tak przynjmniej podają logi z tego routera. Czekamy na szczegółowy opis.

Zapewne występuje konflikt adresów IP . Ale prosimy o więcej szczegółów z konfiguracji WA830RE.

Nie mam zielonego pojęcia czemu nie mogę wrzucić zdjęć przez forum,cały czas dostaje komunikat nie wybrano pliku??
Wracając do ustawień WA830RE to są takie jak poniżej na zrzutach pierwszy to config z mojego laptopa podłączonego do WA830RE,jak widać na którymś ze zrzutów spokojnie są do niego zalogowane inne komputery i komórki a problem jest jak wyżej,teraz doszło jeszcze to do tego że np mój komputer się łączy z siecią a np komputer starszy nie chce się połączyć cały czas tak jakby próbował odświeżyć adres ip i tak w kółko.