Router TL-WR841N - brak połączenia z internetem

Witam. Zakupiłem router TL-WR841N. Internet mam z wist, jest to internet szerokopasmowy pppoe. Jak podłącze bezpośrednio modem do komputera internet działa. Konfiguracja z płytki prawie na końcu pokazuje, że nie ma połączenia z internetem. Przez przeglądarkę po konfiguracji w WAN cały czas jest connecting. Proszę o pomoc.

Przed tym routerem masz jeszcze modem od dostawcy? Jaki i czy podłączony pod komputer daje sygnał internetu?

Tak, jak podłączę do komputera bezpośrednio to internet działa. Pisze na nim coś takiego: ADSL2 Broadband Router Septri T263R4U-A0. Dzwoniłem do dostawcy internetu, to powiedziano mi, że router nawet nie prosi o logowanie, powinien działać i pewnie jest źle skonfigurowany.

Na komputerze masz połączenie szerokopasmowe? Masz login i hasło od dostawcy? Daj obrazek z ipconfig /all kiedy korzystasz z internetu na komputerze -

Tak, mam połączenie szerokopasmowe, mam login i hasło, ale jak wpisuję ipconfig do konsoli to pisze że nie jest rozpoznawalna.
Edit:
Już działa.

Konfiguracja Clone mac na routerze i wpisz adres fizyczny z karty sieciowej na której działa połączenie sieciowe i dostęp do internetu.

Przepisałem adres fizyczny połączenia lokalnego i nic się nie zmieniło.

Daj jeszcze raz status TP-linka, po wprowadzonych zmianach.

Zrobiłeś restart modemu od dostawcy? Modem jest podłączony tylko do portu WAN TP-Linaka?

Zrobiłem. Podłączony jest tylko do routera do WAN.

Login i hasło wpisujesz poprawnie?

tak sprawdzałem to.

Nic mi osobiście więcej do głowy nie przychodzi. Powinno działać bez problemu w takiej konfiguracji, chyba że dostawca ma jeszcze jakieś ograniczenia w sieci dla podłączenia routera. Zakładam że login i hasło jest poprawne.

Dzwoniłem dzisiaj do dostawcy i dowiedziałem się tylko tyle, że nie odbierają żadnych prób logowania od routera i że penie jest źle skonfigurowany router. Dodam, że wcześniej używałem routera D-link ale po dwóch latach zaczął się przerywać internet więc zakupiłem nowy.

Dioda, wskaźnik portu po podłączeniu modemu jest aktywna?

Dioda WAN oraz Lan migają.
Edit:
Dodam, że posiadam jeszcze switch Tp-link i też po podpięciu nie działa. Wychodzi na to że działa tylko router firmy D-link. Jeszcze jakieś dwa lata temu switch bez żadnych problemów chodził na tych samych komputerach , potem był już nie potrzebny a teraz nie działa.