Router TL-WR1043 Port Forwarding nie działa

Witam, bardzo miło mi wszystkich przywitać ponieważ jestem nowy na forum.
Posiadam problem z moim routerem TpLink WR1043, w którym przekierowanie portów nie działa. Dodaje nowy serwer oraz opisuje go w następujący sposów:

Po czym na stronie http://canyouseeme.org/ otrzymuje:

Czy jest tutaj ktoś w temacie, który mógłby mi pomóc?
Z góry dziękuje!

Adres 109.95.203.88 znajduje się na WAN-ie routera? Co to za serwer/usługa?

Panie Redaktorze,
109.95.203.88 jest to moje zewnętrzne IP, które daje znajomym aby połączyć się z serwerem. Port 25565 służy do tworzenia serwerów gry Minecraft.

Pytam czy jest na WAN-ie routera? Patrz zakładka Status.

Nie widzę tego tutaj :frowning:

Czyli masz przed sobą jeszcze jeden router. Wygląda na to że mikrotik w obudowie zewnętrznej CPE.

Wygląda to tak, że w moim domu jest tylko jeden router, który znajduje się na strychu. Nie mam innych, aczkolwiek co miałoby oznaczać określenie mikrotik w obudowie zewnętrznej CPE. Jestem dość zielony w temacie sieci.

mikrotik w obudowie zewnętrznej CPE. Jestem dość zielony w temacie sieci.
A no to że internet masz dostarczony drogą radiową przez odbiornik (urządzenie firmy mikrotik) umieszczone gdzieś na dachu/elewacji. Oczywiście to moje przypuszczenia tylko.

Zajrzałem na strych wygląda to w ten sposób:
Z kominka na dachu (urządzenie AirGrid jeżeli dobrze widziałem) idzie skręteczka RJ45 do gniazda POE z którego idzie do portu WAN. Czy w tym AirGridzie też trzeba ustawić port forwarding?

Tak dokładnie. Pytanie tylko czy masz do niego dostęp i czy rzeczywiście jest tam ten adres IP. Możliwe że jest gdzieś na routerze dostawcy a IP jest współdzielone. Proponuję kontakt z dostawcą internetu.

Mam dostęp do tego sprzętu, wrzucam zdjęcia:

Jak sam widzisz masz na WAN-ie też prywatny adres IP. Kontakt z dostawcą pozostaje i zapytanie o możliwości wykupienia/używania publicznego adresu IP.