Router TL-MR3220 i kamera IP OVERMAX CAMSPOT HD WI-FI LAN

Witam kupiłem kamerę IP OVERMAX CAMSPOT HD WI-FI LAN P2P podpiąłem do tp linka TL-MR3220 skonfigurowałem P2P i gdy wchodzę w podgląd wszystko ładnie widać i płynnie chodzi ale tylko w obrębie mojego WiFi natomiast jeśli wchodzę z innego internetu nie w domu to bardzo długo łączy a jak się połączy to na pół minuty potem traci obraz.
Czy jest możliwość skonfigurowania ją przez IP zamiast P2P by łączność była płynna ? internet mam w domu z PLAY więc zmienne IP.

Zmienne i do tego na pewno nie zewnętrzna. Zostaje Ci tylko to co jest. Jaką masz prędkość łącza Up i Down?

Czytałem że można zrobić dynamiczny ddns ze strony https://my.noip.com/#!/dynamic-dns ale nie bardzo wiem jak to zrobić !

Prędkość łącza nie będzie tu problemem, jedynie te połączenie przez zewnętrzny punkt.
Zobacz czy w godzinach nocnych jest to samo.

Kolego DDNS nic nie da jeżeli nie będziesz miał dostępu z zewnątrz. Problemem jest pewnie serwer pośredniczący w transmisji p2p.

Zna może ktoś jakiegoś polskiego producenta lub taką kamerke która korzystała by z polskiego serwera p2p a nie by szybciej się łączyło i nie przerywało ?

Ja mam TP-Link NC220, Działa OK tylko nie ma ona HD ani obrotowych funkcji.

W monitoringi CCTV używam marki BCS. Rejestratory i kamery IP mają bardzo dobrze działającą funkcję p2p