Router TL-ER6020 VPN Brak zasobów sieciowych

Proszę o radę. Skonfigurowałem router TL-ER6020 jako router, Brama LAN-192.168.0.5 WAN-Statyczne IP Serwer L2tp 172.168.1.10-20.
Łączę się tunelem, wchodzę poprzez przeglądarkę do routera, pinguję do routera i tylko do rourera. Brak pingu do innych komputerów, brak możliwości podłączenia pulpitem zdalnym, brak otoczenia sieciowego. Z sieci lokalnej wszystko widać i wszystko działa. W routerze jest wyłączony DHCP. Jaki adres powinien otrzymać klient VPN?
Ja otrzymuję 172.168.1.10 a chyba powinienem z grupy LAN ale tego nie można ustawić.

Może jakieś obrazki z konfiguracji? Jakiego klienta używasz?

Klient windows7 nowe połączenie VPN, bez szyfrowania. Łączy się bez problemu. Konfiguracja dokładnie według VPN_Config_Guide, w załączniku.

Chciał bym zobaczyć twoją konfigurację i status routera bo instrukcję znam.

Jeśli chodzi o konkretne zakładki to proszę podać. Reszta w załączniku.

Jeszcze Address IP Pool?

Proszę.

Co masz w ipconfig /all po połączeniu na hostach? Próbowałeś innego clienta np. OpenVPN dla połączenia z serwerem? Tam masz logi i widać co się dzieje z połączeniem. Może to firewall systemowy lub programowy (antywirus) blokuje komunikację.

IP config /all mam adres 172.168.10.10, W sieci docelowej postawiłem komputer z czystym windows, bez antywirusa, wyłączony firewall, załączony zdalny pulpit. Z sieci lokalnej wszystko działa. Przez VPN nie mam nawet pinga. Pinguję tylko do routera i wchodzę do konfiguracji od strony LAN, czyli jestem w sieci. Nie próbowałem innego klienta ponieważ na tym musi to działać. Podobny układ mam w dwóch innych sieciach i wszystko śmiga (Routery D-Link i Netgear ). Podejrzewam, że to jest coś z konfiguracją. Przy konfiguracji Lan-Lan można ustawić adresy sieci docelowej. Client to Lan takiej możliwości nie ma, ale chyba nie jest to potrzebne.

Cały problem w routingu. Tracert do adresu 172.x.x.x działa, do 192.168.x.x wychodzi do WAN. Na razie nie wiem jak to zmienić.

Przesyłam tabelę Routingu. Może stały routing ?

Jak dojść do ładu z routingiem. Dlaczego nie ma pingu.