Router TD-W8970 zrywa połączenie

Po kilku dniach testów przedstaw nam na forum swoje wyniki.

Tylko to jest własnie oryginalny zasilacz jaki dostałem z routerem :slight_smile:

Chyba żartujesz? Jaka to wersja sprzętowa V5?

Poważnie. Tylko ja mam router td w8970 tam była tylko wersja V1 chyba. Jutro dam dokładnie znać bo teraz w pracy jestem

Czyli ten zasilacz był od W8970?

Dokładnie tak

Reasumując W8951ND działa poprawnie na w/w zasilaczu.

Przedstawiam dane routera:

Witam
Mam podobny problem jak przedmówca. Kupiłem ten router i makabrycznie rwie połączenie. Są 2 kompy połączone na kablu, laptop i 2 smartfony. Czy rzeczywiście kupić mocniejszy zasilacz do tego routera? W zał. wklejam screena z routera. Obawiam się że mam niskie tłumienie i to może być przyczyną? czy da się coś z tym zrobić w sensie jakąś zadymę w Orange żeby coś poprawili albo coś?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
Michał

Dopisz na stałe DNS-y do DHCP routera i testój. Dns-y oczywiście dostawcy internetu, znajdziesz je na google.

Niskie tłumienie to pozytywna strona.
Jak u Ciebie wygląda instalacja telefoniczna w domu? Masz zastosowane filtr ADSL w gniazdach gdzie jest podłączony telefon? Instalacja telefoniczna wykonana kablem YTKSY?

Witam
Dziękuje za odpowiedź.
DNS wpisałem do DHCP. Testuje, o efektach będę informował na bieżąco.
Jeśli chodzi o instalacje, to nie mam żądnych przelotek, rozdzielników kabli itp., mam telefon stacjonarny podpięty do filtra ADSL Jeśli chodzi o kabel YTKSY to nie wiem czy taki kabel jest zastosowany, wszystko jest w ścianie, wychodzi mi tylko jeden kabelek do którego mam podpięty splitter -> telefon z filtrem adsl i modem tplink.
pozdrawiam
Michał