Router TD-W8951TD - VECTRA

Witam
Mam problem z konfiguracją routera jak w temacie wątku.
Posiadam łącze kablowe - Dostawca VECTRA. Podłączenie wygląda następująco. Kabel z Vectry podłączony do modemu Atlanta Scientific. Modem połączony kablem Ethernet z routerem port 1.
Po konfiguracji "quick"Routera . Sieć istnieje, mogę się na nią zalogować różnymi urządzeniami. Niestety nie ma internetu. Brak sieci.
Poniżej wrzucam zdjęcia z opisem jak wyglądała konfiguracja i co widać po wpisaniu komend.

Router konfigurowałem z 2 różnych laptopów. Ostatnia konfiguracja była zrobiona z laptopa z Systemem Windows XP. Przed konfiguracją router został zrestartowany i miał deflautowe dane jak przy 1 uruchomieniu.

Początkowo sprawdzam na dwóch laptopach ustawienia w momencie podpięcia modemu kablem Ethernet do laptopa. Wpisuję komendę ipconfig [Laptop Win7] widok poniżej

Potem to samo [Laptop win xp] widok poniżej

Wszędzie daje ustawienia o pobieraniu automatycznego nr ip i dns w obydwu laptopach.
Podpinam Router do Modemu kablem Ethernet. Następnie 2 kablem Ethernet podpinam laptopa z Routerem. ipconfig [Laptop winf 7]

Laptop [Win XP]

Internet jest w obydwu laptopach. Następnie zostawiam już tylko tego z win XP.
Loguję się na stronę routera.
Szybki Start.

  1. Czas +1h z Warszawą
  2. Dynamiczny Adres IP
  3. Ustawienie poniżej

  1. Punkt dostępowy włączony
    Rozgłaszanie SSID - TAK
    Tryb uwierzetelniania - WPA -PSK/WPA2-PSK
    Szyfrowanie AES
  2. Zakończono.
    Zapisuje
    Odpinam Router od Laptopa. Widzi sieć w obydwu urządzeniach. Loguję się wpisuje hasło. Brak Netu.
    Ipconfig [win7]

Ip config [winXP]

Poniżej foty z ustawienia rotera

Musisz kupić sobie router z portem WAN RJ45, Ten ADSL-owy W8951ND nie nadaje się do tego rodzaju łącza.