Router TD-W8951ND błędy CRC

Próbowałem skonfigurować router TD-W8951ND pod swojego dostawce internetu Multimedia Polska połączenie z internetem sie nawiązuje lecz zastanawia mnie wzrastająca ilosc bledow CRC, w dzienniku komunikaty: netMakeChannDial: err=-3000 rn_p=80566368, oraz parametry synchronizacji łącza. Prosiłbym o opinie kogos kto orientuje się w tym temacie dlaczego powyzsze bledy wystepują.
PS. Filtry na połączeniach tel są powpianane. Próbowałem uzyskać pomoc od Multimediów, jedyne co zrobili to wpieli mi swoj chinski modem ktorego nie moge konfigurowac.

Masz umowę na 6Mbit/s Spróbuj zmienić modulację w ustawieniach zaawansowanych - ADSL, z ADSL2+ na ADSL2 lub g.DMT.

Własnie próbowałem zmienić tryb adsl w ustawieniach na adsl2 lub g.dmt w zadnym z z tych ustawien nie udalo mi sie uzyskac synchronizacji. Czy to możliwe ze DSLAM po stronie dostawcy umozliwia synchronizacje tylko adsl2+. A tak wyglada ilosc bledow po calym dniu pracy modemu u mnie w firmie. Czy ma ktoś jakies pomysly co mógłbym jeszcze sprawdzić aby połączenie było stabilniejsze?

Czy ktoś ma jakis pomysl?

Spróbować podłączyć inny modem. Jeśli błędy będą się dalej powtarzać to trzeba zgłaszać to do operatora.