Router TD-8951ND,a skaczący lub wysoki ping w grach online

Witam odkąd kupiłem router TD-8951ND mam problemy z pingiem co uniemozliwia mi w granie w gry-online takie jak CS:GO lub haxball.com
Wczesniej mialem modem i nie było żadnych problemów.Internet działa dobrze.
Mam strone konfiguracyjna 192.168.1.1 ale nie wiem co,gdzie i jak ustawic żeby ping sie ustabilizował.
Jeżeli ktoś pomoże będę bardzo wdzieczny.

Jak wyglądają parametry linii na routerze? Porównywałeś podłączenie kablowe i wifi? Czy obydwa sposoby podłączenia komputera sprawiają problemy?

Parametry linii na routerze:
Pobieranie Wysyłanie
Margines sygnał/szum: 14.8 6.6 db
Tłumienie: 13.5 5.7 db
Prędkość danych: 12448 1094 kbps
Maksymalna prędkość: 20816 1222 kbps
CRC: 5 6

Porównywałem obydwa podłączenia wifi i kablowe i jest to samo.

Przy takich parametrach ma prawo być niestabilnie. Pojawiają się błędy CRC co świadczy o szumach na linii. Sprawdź instalację w mieszkaniu czy wykonana jest w całości na YTKSY.

Nie wiem czy pomoże ale możesz wyłączyć funkcję UPnP w routerze, zakładka Access Management.

Spróbować zawsze można ale stawiam na linię.

Przez pare godzin moje paremetry CRC wynoszą 0 w pobieraniu jak i w wysylaniu.Ping nie ulegl zmianie,jest tak samo.

Jeżeli chodzi o wyłączenie funcji UPnP w zakładce Access Management rowniez nic nie pomaga.
Zauwazylem ze w zakladce Status w dzienniku pojawia mi sie nastepujacy blad3000:

3/14/2015 0:57:48> Last errorlog repeat 101 Times
3/14/2015 0:57:48> Call Failed
3/14/2015 0:57:52> netMakeChannDial: err=-3000 

Jezeli chodzi o internet to mam Orange(dawna tp) 10 MB

Masz komputer podłączony do routera przez WiFi czy kabel?

Zrób test na stabilność łącza:

Jak masz komputer podłączony po WiFi to włącz inssidera i wstaw screen z tego programu.

Na tych zdjeciach widac wzrost ms.
Jestem podlączony do routera przez kabel
Prosze o rozpatrzenie mojego postu
Pozdrawiam

Jakies pomysły?

Tu nie widać niczego niepokojącego. Skok jednego pingu w górę nie jest żadną tragedią.

W grach online ping jest caly czas odczuwalny co uniemoliwia jakiekolwiek granie.
Jeszcze wyskakuje mi blad 3000 na stronie konfiguracyjnej

Wrzuć ping do IP serwera gry, tak jak mówiłem po tych pingach nic nie widać.