Router Archer C20i serwer drukowania

Witam
Mam problem z TPLink Archer C20i, jest w nim jeden port usb który chciałem wykorzystać do podłączenia drukarki, użyłem programu zalecanego przez TP-LINK (print controler) i niestety nadal serwer druku nie działa. Sam program pokazuje mi drukarkę jest nią samsung ML 1850 ale kiedy chcę ustawić ją jako auto to na początku miałem w oknie wyboru tylko Fax a po rozmaitych zabiegach pojawiła się drukarka ale jest nieaktywna a w okienku gdzie można wstawiać "ptaszka" jest X. Zauważyłem też, że dioda kontrolna usb miga, kiedy podłączyłem drukarkę HP 1215 też migała, ale kiedy podłączyłem do portu usb pendrive wtedy świeciła się ciągłym światłem. Resetowałem router, zrobiłem aktualizacje firmware, kombinacje z wyłączaniem i włączaniem wykorzystałem wszystkie. Proszę o pomoc.

Drukarka jest zainstalowana i dxisla lokalnie na komputerze? Sprawdzaleś czy twój model drukarki znajduje się na liście wspieranych przez tp-linka?

Drukarka jest zainstalowana na komputerze, działa normalnie jak podłączy się ja bezpośrednio, tego modelu nie ma na liście kompatybilnych ale jest HP 1215 przy niej jest analogiczna sytuacja.

Drukarka jest znajdowana przez program TP-link USB Printer Controler?
Przykład:

dokładnie jak na zmieszczonym pliku i jak dam autoconnect to jw.

Wygląda na to że problem leży gdzieś w systemie. Próbowałeś konfiguracji na innym komputerze?

Zrzut 1 sorki chciałem załączyć plik z obrazkiem ale coś mi nie wyszło :confused:

wybaczcie że taka forma ale nie umiem dodać obrazka do postu.
Sprawdzałem też na innym komputerze oba mają system windows 7

Coś tam ze sterownikami jest namieszane. Pobierz sterowniki ze strony producenta i zainstaluj na komputerze.

Przeinstalowałem sterowniki, zainstalowałem oprogramowanie jeszcze raz i zadziałało dziękuje za sugestie

Zamknij wątek jeżeli temat wyczerpany. W razie problemów zapraszamy ponownie.