Router 3g TP LINK MR3220 i modem D LINK DWM 156

mam dokładnie ten sam problem...! daj znac czy i jak udalo sie u ciebie? bede zobowiazany!

Niestety nie oddałem router do sklepu po 5 dniach ślęczenia przy komputerze .

Wiem, że temat stary, ale trafiłem tu kilka dni temu z Google.
Dla osób, które skusiły się niską ceną modemu D-LINK DWM156 w Biedronce mam niestety smutną wiadomość.
Modem ten NIE BĘDZIE działał z routerem TP-LINK MR3220.
O ile napis na pudełku routera sugeruje inaczej (modem JEST na liście obsługiwanych urządzeń), to niestety, ale nie 'skomunikujemy go' z routerem, niezależnie od wersji routera, wersji firmware routera czy też wersji firmware samego modemu. Modem ten obsługiwany jest jedynie dla regionów Malezja/Chiny :stuck_out_tongue:
Nie pomoże także zmiana softu na Gargoyle.
Dla osób, które skusiły się na zakup TP-LINK MR3220 i potrzebują dodatkowo modemu, polecam TP-LINK MA260. Sam męczyłem się z tematem przez 3 dni zanim udało mi się w końcu odpalić internet na urządzeniu.
I jeszcze jedno - jeżeli nawet wgracie Gargoyle i próbujecie wrócić do domyślnego softu, po pobraniu oficjalnej wersji może Was spotkać zawód - router przy próbie aktualizacji firmware wyświetli informację, iż plik z softem zawiera bootloader.
Co zrobić? Nie panikować tylko pobrać software bez bootloadera.
Następnie aktualizujemy tym firmwarem nasz router, potem robimy jeszcze jedną aktualizację już oficjalnym romem ze strony i gotowe - router jak z pudełka :slight_smile: