Root neffos c5

Mam neffos c5 w którym zrobiłem root, a za pomocą fastboot plikiem, TWRP neffos c5 dostępnym na stronie internetowej Morfitronik zbudowanym przez kolege @Morfik do którego mam prośbę o pomoc w kwestii powrotu do Stocki romu gdyż strona przeze mnie wspomniana została zamknięta a tam było ładnie opisane przez kolegę @Morfik. Z góry dziękuję za odpowiedź

Jak masz zrobiony backup partycji, to je po prostu wgraj przez SP Flash Tool, co tu więcej chcesz kombinować z przywracaniem do Stock'owego ROM'u?

Dziękuję za odpowiedź @Morfik ale zapomniałem dodać że becap straciłem przez reset do fabrycznego. Moje pytanie do ciebie jak zrobić powrót do Stock romu z fabrycznego update sdcard i czy się tak da zrobić bo próbowałem z update fabrycznego i w trakcie wywala mi błąd. Pliki - recovery - boot - mam oryginalne i TWRP z twojej strony Morfitronik. Będę wdzięczny za pomoc

Wrzuć sobie TWRP na recovery, odpal telefon w trybie recovery i załaduj plik update.zip (ze strony neffos) via ADB sideload. To ci przywróci system do fabryki.
Wyczyść sobie także cache/dalivk/userdata, by uniknąć ewentualnych problemóww działaniu systemu.

Dziękuję @Morfik za pomoc i kontakt. Pozdrawiam