Radiówka router RJ45

Witam szanowne grono użytkowników, mam pytanie odnośnie zakupu routera firmy TP-link. Czy wybór TP-link WR740N jest odpowiedni dla internetu radiowego dostarczonego przez kabel Rj45? Jestem uczniem i nie chcę wydawać więcej niż 80 zł na nowy router.

Jak najbardziej ten model się nadaję .Kosztuje nie duże pieniądze , a naprawdę działanie jego zadowalające.

Jak najbardziej wybór jest odpowiedni. Oczywiście cena do jakości.

Jeszcze jedno pytanie, czy konfiguracja jest problematyczna na osoby która z sieciami nie ma nic wspólnego, w pudełku jest instrukcja?

Sama konfiguracja jest banalna. Jeżeli użytkownik nie daje rady to po to jesteśmy tu na forum aby pomóc.

Zapraszamy na forum 24 h na dobę . :wink:

To tematu nie zamykam ale na razie dziękuje bardzo :slight_smile: Wezmę tego WR740

Sam Ci go polecę ponieważ mam w domciu i naprawdę jestem z niego zadowolony.

Witam.
Posiadam internet radiowy 5 Ghz.
Czy mogę używać go z routerem Archer C7 w pasmie 5 Ghz, nie będzie się wzajemnie zakłócał z radiówką?
Czy takie podłączenie radiówki pod router powoduje, że coś trzeba wyłączyć w routerze, np. (NAT, DHCP) itp. ?

Pewnie że możesz. Antena jest na zewnątrz a ty masz router w mieszkaniu. Zawsze możesz zmienić kanał nadawania na swoim routerze.