Pytanie o kupno wzmaczniacza sygnału

CZY TO SIĘ DA PODŁĄCZYĆ DO upc router cisco epc3925 czy niema szans????

Jeśli Cisco pracuje jak router to nie powinno być problemu.
Testowałem kilka wzmacniaczy z TP-Linka i z żadnym nie miałem problemu, z tym też nie powinno być.

czy możne coś innego polecisz jak zmaczysz tego typu co pisałem

Na 2,4GHz dobre są WA850RE oraz WA860RE, Jak chcesz też na 5GHz to dwupasmowy RE200.
Bardzo dobra funkcja jest w RE200 który może przekazać sygnał bez straty prędkości. Działa to na zasadzie że połączenie z głównym routerem będzie w paśmie 5GHz a rozszerzanie zasięgu na paśmie 2,4 lub na odwrót. oczywiście do tego celu potrzebny będzie dwupasmowy router.

Jak chcesz coś po taniości to kup WR740N i wgraj Gargoyle. Konfiguracja jako most bezprzewodowy/przekaźnik.
Wzmacniacz powinien być w połowie drogi między routerem a docelowym miejscem gdzie będzie komputer.

Cisco epc392 czy do niego podłączę 2 ruter i od 2 rutera wzmacniacz WIFI czy nie da rady tak zrobić???

Czy Cisco pracuje jako router? Ten komputer co do niego jest podłączony dostaje IP klasy C? Zaczyna się na 192.168.x.x?
Jeśli tak to wystarczy kupno tylko wzmacniacza.

To jest najtańsza opcja WR740N jest standardowo routerem, ale pod gargoyle dostaje możliwość bycia wzmacniaczem.

Gargoyle wiesz jak wgrac to do tego rutera WR740N ????

TD-W8960N czy podłączę do-niego cisco epc3925

Opisy znajdują się na naszym forum.

Tak. Da radę. Ma on jeden port LAN/WAN.
Oczywiście to będzie potrzebne tylko jeśli Cisco pracuje jako Bridge.

TP-Link TL-WDR4300 co sadzisz o tym kupować cisco epc3925 da rade z nim czy coś innego masz namyśli jakiś inny ruter do 400 zeta

Cisco nie wymienisz bo to sprzęt operatora. Jeśli on działa jako router to wystarczy tylko do niego WR740N
WDR4300 to dość dobry dwupasmowy router ,tylko już trochę starszy. Jeśli chodzi o inwestowanie w dwupasmowy to brał bym Archer C5 lub C7(ten przekracza 400zł)