Pulpit zdalny na kilku komputerach w sieci

Cześć,
męczę dalej konfigurację nowej sieci. Dostanę od Netii wraz z LLU 1 adres IP zewnętrzny. Jak ustaliłem na grupie Netia Spot ustawiam jako BRIDGE. W sieci LAN mam kilka komputerów na których chciałbym uruchomić pulpit zdalny. Pracują pod WXP. Problem z tym że pulpit zdalny pracuj na porcie 3389 więc jak przekierują go na konkretny IP to obsłużę tylko jeden komputer. Jak to rozwiązać?
Pozdrawiam AR

Jak go ustawisz jako bridge to następne urządzenie będzie miało zewnętrzny IP i na tym urządzeniu przekierowujesz port na komputer z pulpitem zdalnym. Dodatkowo możesz przekierować inny zewnętrzny port na port lokalny pulpitu zdalnego.

Tylko że na routerze zewnętrznym IP przekieruję port 3389 do komputera np 192.168.0.1. I tu się połączę jest ok. Ale co w przypadku komputera z adresem 192.168.0.2? aplikacja pulpitu zdalnego na komputerze poza LAN będzie "pukała" na porcie 3389, komp 192........2 będzie nasłuchiwał na porcie 3389, ale ten port będzie już przekierowany na 192.......1.
Chodzi o to że port pulpitu zdalnego to 3389 i to jest jedn port a nie żaden zakres portów na których aplikacja nasłuchuje.

robisz przekierowanie portu zewnętrznego np 9000 na ip 192.168.0.2 do portu 3389
Wtedy wpisujesz zewnętrzny adres IP:port
edit:
Możesz zmienić port pulpitu przez edycję rejestru:
Uruchom Edytor rejestru.
Znajdź i kliknij następujący podklucz rejestru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\TerminalServer\WinStations\RDP-Tcp\PortNumber
W menu Edycja kliknij polecenie Modyfikuj, a następnie kliknij opcję Dziesiętny.
Wpisz nowy numer portu, a następnie kliknij przycisk OK.
Zamknij Edytor rejestru.
Uruchom ponownie komputer.

O to mi chodziło. Będę rzeźbił.
Dzięki