Przeróbka MR-3420/3220

(CHACA) #1

Proszę poddać ten temat weryfikacji. Czy ktoś z użytkowników miał problem z portem USB?

(jimasek) #2

Przy dyskach USB to słyszałem ale przy modemach USB to raczej nie. Więc czekamy na opinie może ktoś już takiego czegoś doświadczył.

(CHACA) #3

No właśnie. Dyski 2,5" pobierają nieco więcej prądu od modemów 3G. Nawet pendriv podłaczony do portu USB pobiera znikomą ilość prądu.

(Lechu1777) #4

Miałem i 3220 i 3420 pod modemy mobilne i problem jak najbardziej istnieje. Dopiero w MR3420 v2 musieli coś poprawić, żeby modemy 4G działały sprawnie.
Testowałem niestety tylko z modemami CDMA rev.A: Anydata 510L z modem na pigtail antenowy oraz z CT-680 (iPlus CDMA). Na Anydata dużo słabszy zasięg przez ruter, hub aktywny załatwił sprawę. CT-680 niestety bez huba nie używałem w ogóle. Na forum bez-kabli wiele osób miało problemy rozwiązywane przez dodanie huba na tych ruterach, wystarczy poszukać. Modemy mógłbym potestować, mam MR3420 do dyspozycji, niestety z modemów tylko E3131 na dzień dzisiejszy jestem w stanie skombinować i starego, leciwego E220.