Przeróbka MR-3420/3220

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2525664.html
Proszę poddać ten temat weryfikacji. Czy ktoś z użytkowników miał problem z portem USB?

Przy dyskach USB to słyszałem ale przy modemach USB to raczej nie. Więc czekamy na opinie może ktoś już takiego czegoś doświadczył.

No właśnie. Dyski 2,5" pobierają nieco więcej prądu od modemów 3G. Nawet pendriv podłaczony do portu USB pobiera znikomą ilość prądu.

Miałem i 3220 i 3420 pod modemy mobilne i problem jak najbardziej istnieje. Dopiero w MR3420 v2 musieli coś poprawić, żeby modemy 4G działały sprawnie.
Testowałem niestety tylko z modemami CDMA rev.A: Anydata 510L z modem na pigtail antenowy oraz z CT-680 (iPlus CDMA). Na Anydata dużo słabszy zasięg przez ruter, hub aktywny załatwił sprawę. CT-680 niestety bez huba nie używałem w ogóle. Na forum bez-kabli wiele osób miało problemy rozwiązywane przez dodanie huba na tych ruterach, wystarczy poszukać. Modemy mógłbym potestować, mam MR3420 do dyspozycji, niestety z modemów tylko E3131 na dzień dzisiejszy jestem w stanie skombinować i starego, leciwego E220.