Przepustowość Lan w sieci WDR4300 i Smart TV

Dysku nie widzę oczywiście w TV,na PC jest oczywiście zmapowany. Dysk 500GB NTFS

Ok. Jeżeli sygnał puszczę z routera który ma porty gigowe to powinno spiąć? Nie wiem jak jest z podłączeniem dysku w Samsungu, ale w Sony nie ma problemu. Oczywiście są porty usb które odpowiadają tylko i wyłacznie za nagrywanie i odtwarzanie.

Masz dodane jakieś zasoby (foldery z multimediami) do konfiguracji serwera multimedialnego na routerze?

Ok. Jeżeli sygnał puszczę z routera który ma porty gigowe to powinno spiąć?
Każdy switch ma konfigurację AUTO więc nie będzie problemu, port switch-a dostosuje swoją prędkość do portu ethernet w urządzeniu.

Zmapowany jest po "sambie" (Winodows share) nie po DLNA. Po DLNA byś musial sprawdzić przez windowsm media player lub inny z obsługa DLNA.
Masz W menu routera media server włączony? przeskanowany dysk? a może jeszcze skanuje?

Ok. Jeżeli sygnał puszczę z routera który ma porty gigowe to powinno spiąć?
Zepnie. Jest opisane tylko o 10Mbps.

Mam 2 serwery multimedialne widoczne w Tv i Pc a serwera w menu Gorgoyle nie mam.Brak Exroot

W gargoyle musisz osobno zainstalować serwer DLNA jednak bez ExtRoota nie ma miejsca na niego.

Tak wiem ale w oryginale jest ..

W oryginale jest bez instalacji i chyba domyślnie włączony.

a wDDWrt też jest ? podobnie jak w oryginal ?

Musisz sam sprawdzić. Jedni piszą że nie ma inni że jest. Na WDR4300 powinien być w menu.

Tk informacyjnie,,żeby weselej było-zapytanie do Samsung pl

Uprzejmie dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta firmy Samsung.

Rozumiem Pana, lecz producent nie podaje specyfikacji i parametrów karty sieciowej LAN.

Jeżeli chce Pan przesyłać pliki filmowe wysokiej jakości, niezbędne jest zastosowanie sieci Wi-Fi typu N.
Za pomocą złącza LAN w TV nie uzyska Pan parametrów sieci Wi-Fi N.