Przekierowanie portów na TD-W8980!

Witam,
Nie mogę poradzić sobie z przekierowaniem portów na tym urządzeniu. Przeglądnąłem forum, ustawiałem tak jak było opisane i nie działa :frowning:
Wgrany jest aktualny firmware ze strony tp-linka.
Czy ktoś mógłby mi pomóc z konfigurcją tego ?
Pozdrawiam

Jak wygląda u Ciebie zakładka z przekierowanymi portami.

Wygląda to tak :

Widzę że sprawdzasz otwarty port portcheckerem. Czy na tym porcie coś nasłuchuje? port wygląda na dobrze przekierowany. Możesz jeszcze spróbować wyłączyć z zasilania router.

Nie, nic nie nasłuchiwało. Skonfigurowałem na piechotę vpn`a i zgłasza teraz status otwarty.
Dziękuję za pomoc !

Witam,
Nie mogę poradzić sobie z przekierowaniem portów na TD-W8980.
Przeglądnąłem forum i mam taki sam problem jak kolega opisał wyżej, ustawiałem parametry i nie działa.
Resetowałem, wyłączałem router i nic nie pomogło.
Nie zamieszczam zdjęcia ponieważ jest identyczne jak powyżej.
Proszę o pomoc z konfiguracją tego modelu urządzenia

Jaki dokładnie port przekierowujesz i dla jakiej usługi? Jaki dostawca internetu?

Poradziłem sobie z konfiguracją i teraz działa mi bez problemów.
Jak to zrobiłem?
Usunąłem domyślną konfigurację połączenia sieciowego a pozostawiłem tylko stworzoną przeze mnie sieć w zakładce - ADSL WAN Interface.
Usunąłem konfigurację przekierowania portów, zrestartowałem ruter i ponownie wpisałem dane przekierowania i znowu restart.
Po tej zmianie wszystko zaczęło działać bez zarzutu i teraz jestem zadowolony z kupna tego rutera.
Dziękuję administratorowi za zainteresowanie.

Dzięki za opisanie rozwiązania dla swojego problemu. Temat zamykam w razie problemów zapraszam ponownie na forum. Administrator