Przedłużenie sygnału wifi za pomocą wr743nd i wr740nd

Jedynie można przypuszczać że jest uszkodzony modem w tym routerze.

Dzisiaj przeszukując googla na pewnym forum znalazłem pewną sugestię napisaną bodajże przez Ciebie CHACA: "Próbowałeś połaczyc się na loginie rejestracja(malpa)neostrada.pl i haśle rejestracja? Jeżeli będziesz miał połączenie to znaczy iż trzeba zadzwonić do BOK o wygenerowanie nowego hasła."
Jak przeczytałem, tak zrobiłem i co...? i działa.. :smiley:
Dzisiaj lub jutro spróbuję jeszcze podpiąć się przez wr743nd i wr740nd. Ostatnio wszedlem w posiadanie takze wr1043nd i o ile bedzie to mozliwe bedę probowal podłączyć go zamiast wr740nd.

BRAWO! Nie wpadłem na to ponieważ są to rzadkie przypadki. Gratulacje.

Panowie, po kilkudziesięciu próbach skonfigurowania sieci przy użyciu wyżej wymienianego sprzętu dochodzę do wniosku, że w żadnym przypadku nie jest to możliwe. Jeśli (przy opcji client router) przedłużam sygnał wi-fi przy użyciu tylko wr743 to mam transfer około 1-2 Mbps z 10 możliwych (przy czym sieć jest mało stabilna), to wystarczy, że do niego podłącze wr1043 albo wr740 to transfer spada do 0,5 Mbps albo sieć w ogóle przestaje działać. Korzystałem z Waszych podpowiedzi jak i znalezionych na innych forach jednak ustawienia nie działają poprawnie.
Chyba już nie mam siły do dalszej walki z ta siecią i sie poddaje.