Prosze o pomoc. Zawirusowany router?

Witam. Nawet nie wiem od czego zacząć. Moje problemy zaczęły się jakieś 3miesiace temu. W międzyczasie wymieniłem laptop żony i kupiłem sobie drugi zamienny komputer. Mój windows 10/11 przechodzi w tryb virtualnej maszyny do której nie mam yprawni n administratora. Czy to konto wbudowane czy nowo utworzone. Moje karty sieciowe zmieniają adres MAC i włączają ipv6 mimo manualnego wyłączenia. Mój antywirus Eset premium powiadamia mnie o kilkuset atakach brutal górce/rdp itp. granie online jest niemożliwe mimo normalnego pingu gry zamulaja. Dodam że na nowym jak i starszym komputerze windows10 pokazał komunikat buffer stacck overflow wyrzucając sterowniki od kart sieciowych intela. Dopiero format pomogl. Zauwlem w swoim routerze archer ax10 brak logów. Flash nowego firmware zmiany hasła nic nie pomagają. Jestem niemal pewny że ktoś ma dostęp do moich komputerow. Wcześniej na jednym z nich wykryty został rootkit. Oprogramowania jak i wszystkie aplikacje są oryginalne. Po głębszej analizie wydaje mi się że problemy rozpoczęły się po podłączeniu do sieci Xiaomi mi box s oraz nawilżacza Xiaomi. Gdy łączę się ze swoim routerem pokazuje mi niezabezpieczona stronę wykorzystująca pliki cookies bin/Luci. Postaram się wrzucić tutaj parę screenów z opcji developerskiej chrome być moze jest tu coś co może pomóc w rozwiązaniu problemu ?