Proszę o informacje o trybie WDS

Witam was moi drodzy pisze do was w 2 sprawach. Po pierwsze poosiadam dwa routery firmy tp-link pierwszy z nich to tl-wr740n a drugi to tl-wr841n czy te routery mają wds . I czy da się podłączyć je bezprzewodowo tak jak na tym filmiku

http://www.tp-link.com.pl/faq-227.html

dzięki gdy chciałem tak zrobić pojawił się kolejny problem a mianowicie gdy chcę się zalogować na stronie http //tplinklogin.net to wyskakuje że witryna sprzedana a gdy wpisuję w przeglądarkę ip internetu to wskakuje strona na której trzeba wpisać login i hasło i gdy wpisuję login i hasło czyli admin i admin to wyskakuje mi że błędny login lub hasło a ja nie zmieniałem go i gdy resetuje router to nadal jest taki błąd proszę o pomoc .

Czy aby logujesz się na właściwy router?

tak wpisuję w konsoli (cmd) ipconfig i to ip co tam wyskakuje to wpisuję w przeglądarce

Wr740N jest twoją bramą? Działa jako router? Jak masz doprowadzony ten internet do mieszkania?

a gdzie sprawdzić czy ta brama to tl-wr841n bo w konsoli jest tylko brama domyślna i tam jest ip 192.168.100.1 a internet to mam antenę znaczy taką puszkę a od tej anteny kablem do routera i po drodze jest zasilacz tylko.

To spytam inaczej, piszesz że masz dwa routery WR740 i WR841N, który jest głównym routerem i czy jest podłączony do zasilacza PoE portem WAN (niebieski)?

powiem tak ja ma na razie podłączony jeden router ten 2 antenkami a ten drugi chcę podłączyć i utworzyć pomiędzy niemy tzw most ale żeby to zrobić muszę się zalogować do konfiguracji routera ale jak już pan wie hasło nie działa

który jest głównym routerem i czy jest podłączony do zasilacza PoE portem WAN (niebieski)?
Niestety nie odpowiedziałeś w całości na moje pytanie, więc dalej czekam

nie jest podłączony pod WAN. Kilka dni temu było instalowane urządzenie Router BOARD SXT 5nD r2

Czyli na 99% logujesz się na router który jest na zewnątrz (odbiornik) no i nie możesz znać do niego logini u hasła. Twój TP-linka działa jako AP a nie router.

to w takim razie jak zalogować się na ten router

Tak naprawdę nie musisz się na niego logować skoro znasz hasło zabezpieczające sieć bezprzewodową. WDS-a konfigurujesz na WR740

Przez przypadek zresetowałem poprzez guzik router. Po sformatowaniu router uzyskał nieznane przeze mnie hasło. W jaki sposób mogę to hasło odzyskać.

O którym routerze mówisz? Podłączając się kablowo do routera logujesz się na 192.168.1.1 jeżeli rzeczywiści jest w default-owych (fabrycznych) ustawieniach.

O routerze, który jest podpięty bezpośrednio pod komputer. Próbowałem zalogować się na adres 192.168.1.1 i po wpisaniu go w przeglądarce wyskakuje błąd "Strona internetowa jest niedostępna ERR_CONNECTION_TIMED_OUT"

Sprawdź czy dostajesz jakaś adresację z DHCP routera przez polecenie ipconfig /all -

Tak. Jest to ip : 192.168.100.1

Ciężki z ciebie zawodnik kolego. No ale próbujemy dalej.
Chcąc skonfigurować router łączysz się do niego kablowo robisz reset routera do ustawień fabrycznych (przycisk reset trzymasz ponad 10sek) a następnie sprawdzasz czy na interfejsie ethernet masz jakiś adres IP nadany przez serwer DHCP routera. Do konfiguracji nie jest potrzeby ci dostęp do internetu czyli wszystkie połączenia bezprzewodowe rozłączasz.