Problemy z TL-WR702N i TD-W8960N

Adres na karcie sieciowej musi być ustawiony na auto. Adres ustaw na 192.168.1.222. Po każdej operacji robisz save. Po wpisaniu hasła zabezpieczającego sieć wifi na TD-W8960 robisz save i reboot o który zostaniesz poproszony czerwonym komunikatem. Jak jest z jakością sygnału w miejscu konfiguracji 702? Program inSSIDer.

Zrobilem wszystko jak podpowiada CHACA i nic. Zasięg ponad 50dB. Konfiguracja przebiega w tym samym pokoju.

Co masz w statusie WR702N (printscreen) i na karcie sieciowej (polecenie ipconfig /all).

Pod jakim systemem konfigurujesz? Jak mozesz to zapodaj zrzuty z takich zakładek jak Network-LAN oraz Wireless Settings.

Konfiguruję pod win7. ipconfig nie działa, wyłącza sie po 0,1 sek.

Najpierw cmd potem dopiero komenda w konsoli -

Screeny z ipconfig i ustawien nano:

Czekamy na zrzuty z Twojej konfiguracji. Ja w tej chwili dosłownie korzystam z tego WR-a. Jak podeślesz to bedziemy mieli rozeznanie co jest nie tak.
http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WR702N_V1_141203.zip zaktualizuj system routera. Ponownie jeszcze raz ustaw od początku. Jest to najnowszy soft do tego modelu i wersji.

Wyłacz DHCP (disable) na WR702N.

Wyłączyłem DHCP i nadal nic.

No to pokaż teraz ipconfig /all czy coś się zmieniło. Brama musi być adresem głównego routera.

Zmieniło się przy karcie sieciowej:
Adres IPv4: 192.168.1.100

Pokaż obrazek z ipconfig, ważna jest brama internetowa która musi być adresem IP głównego routera.

Screen:

Nadal "ciągnie" DHCP z WR702N, zrobiłeś reboot routera?

Zresetowałem oba routery, nadal to samo... a może cośz ustawieniami routera głównego?

Pokaż DHCP Settings z tego WR702N, na razie główny nas nie interesuje.

Reset kompa i jest net:)
Router pobrał sobie ip. z głownego odpowiednie i brama oraz serwer DHCP także są z tego głownego czyli 192.168.1.1 :slight_smile:

No to konfiguruj teraz Nbox-a.

Dobra, po odłączeniu od zasilania i ponownym załączeniu znowu to samo. Czyli działał to kilka minut, a teraz nawet do configu nie można wejść...