Problemy z siecią na smartfonie z androidem

Chciałbym zapytać o takie 2 sprawy związane z połączeniem internetowym na smartfonie prestigio z androidem 4.1 ;
1 rzecz ; INSSIDER na smartfonie pokazuje oprócz prawidłowej nazwy sieci "tplink"
również coś takiego ;
NVRAM ERROR 0X10
Adres MAC smartfona zmienia się losowo , pierwsa połowa adrsu MAC jest stała a druga połowa - to loteria . Gdyby smartfon nie łączył się z routerem tplinka to by było wiadome że jest popsuty i poszedł by do naprzawy . Ale on łący prawidłowo , tylko losowo zmienia się w nim druga połowa MAC-a .I optrócz tego androidowy INSSIDER pokazuje to NVRAM EROR 0 0X10 . Czy można coś na to poradzić :-[
Tak ze zwykłej ciekawości uruchomiłem w smartfonie na andku funkcję TETHERING .
I o dziwo ta funkcja działa . tylko nie wiem jak w przeglądarce wywołać konfigurację tego połączenia . Polecenie IPCONFIG /ALL zwraca że domyślna brama i serwer DNS mają wartośc 192.168.43.1
Taki adres wpisałem więc w przeglądarce na PC-cie ale to nie daje korzyści .
Nie otwiera się konfiguracja "routera" którym jest w tym momecie smartfon .
W jaki sposób można by wywołać w oknie przeglądarki konfigurację smartfona jako routera :-[ . Z góry dzięki za porady

Może wkleisz obrazek z tego błędu? Bierz pod uwagę że nie widzimy twojej konfiguracji.

O - proszę - oto screen z androidowego INSSIDER-a ;
Co oznacza ta pierwsza pozycja WARNING - cośtam :-X

Oczywiście - prawidłową pozycją na tym screenie jest TPLINK_3631

Jesteś pewny że to sieć z TP-linka? Może masz jakiegoś windows-a z kartą bezprzewodową aby zainstalować inSSIDer-a

O proszę - oto zrzut z INSSIDER-a na windows ;
Ten sygnał o nazwie NVRAM WARNING nie pochodzi z routera tplinka .
Tą nazwę sieci wydaje smartfon , sam z siebie .
Ale dlaczego smartfon sam rozsiewa taką dziwaczną nazwę :cry:
A te nazwy typu wellnes czy lemon-tree - to routeryu sąsiadów :wink: