Problem z WiFi w TL-WR841N

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z WiFi w w/w routerze. Otóż po kablu internet działa bez przerwy, lecz kiedy jakieś urządzenie jest podpięte pod wifi (mam w domu kilka smartfonów, laptopy) działa na nim jakis czas (różnie raz kilka minut raz godzin) i po tym czasie dzieje się tak, że zrywa połączenie z routerem. Na urządzeniu tym nadal pokazuje informację że jest ono połączone z siecią lecz przepływu danych nie ma. Po ponownej próbie połączenia wyskakuje zazwyczaj błąd z autoryzacją. Wifi zaczyna działać dopiero po ponownym włączeniu routera. Tak jakby potrzebował on reseta.

Spróbuj takiej konfiguracji -

Wszystko jest dobrze skonfigurowane.

To znaczy?

Konfiguracje routera przeprowadziłem prawidłowo, sprawdzałem wszystko z 20 razy. Adresy IP,DNS... zabezpieczenia WPA itp też.

Chyba nadajemy na dwóch różnych falach. Bierz pod uwagę że nie widzę twojej konfiguracji, może pokusisz się o jakiś print screeny z konfiguracji? Jak mam ocenić czy twoja konfiguracja jest poprawna?

Co z DHCP Settings i Wireless Settings?

No przecież wszystko jest podane.

Trudno pomóc osobie która nie chce tej pomocy i sama wie lepiej. Pozdrawiam i powodzenia.

'Administrator' forum TP-Link który nie umie wywnioskować z wcześniejszego screena ustawień Wirless Settings i DHCP ??
Serio? Kogo tam u was zatrudniają?

Gdzie? Podałeś tylko screen ze statusu a ustawień DHCP oraz WIFI nie podałeś. Więc czekamy...

Boże...
W zakładce Wireless Settings jest wszystko to samo co pod trzecia kreską.
Natomiast w DHCP to co pod czwartą.
Nadal ktoś mi tu napisze, że nie podałem?
Kontynuowanie tematu z taką osobą jak ty nie ma sensu. Wątek zamykam. Zapraszam na inne fora internetowe - Administrator