Problem z wifi TL-MR3420

Witam,
Kupiłam sobie router Tl+MR3420. Podłączyłam go pod kabel wan, następnie skonfigurowałam go zgodnie z instrukcją. Pojawił się problem przy sieci wifi. Przy podłączeniu kablem komputer router na speedtest mam około 100 mbps. Przy połączeniu wifi komp router na speedtest jest maks 0,6 mbps. Konfigurowałam router kilka razy. Sprawdzałam na kilku komputerach. Wszędzie na wifi jest maks 0,6 mbps. Internet światłowodowy z multimedia 128 mbps.
Proszę jakąś miłą duszę o pomoc przy konfiguracji. Mozę coś trzeba zmienić w ustawieniach. Niestety nie wiem co.
Pozdrawiam
M

Pokaż jak masz teraz skonfigurowane wifi w routerze.

Proszę :slight_smile:
EDIT
Temat rozwiązany przez kolegę. Wgrał nowe oprogramowanie ze strony tp linka. Po aktualizacji przy konfiguracji można wybrać region oraz szerokość kanału na 40 mhz. Wcześniej nie można było tego zrobić. Teraz prędkość na wifi to 90 mbps. temat można zamknąc/usunać pozdrwaiam

na 1 screenshocie był niewybrany kraj - to cud, że radio w ogóle działało w tej sytuacji
jednak fajnie, że poradziliście sobie samodzielnie z tematem zanim ktokolwiek zdążył zareagować
no i najważniejsze - na koniec podajecie rozwiązanie, które pomogło

Dziękujemy i zapraszamy ponownie. Temat zamykam.