Problem z wifi status STA-ASSOC

Niby tak, ale to NC+ :o i jeszcze nie spotkałem aby było innaczej w tych konfiguracjach o dziwo ::slight_smile: :-X
Takie cuda.

Dzieje się tak bo to jednak zawsze główny tuner jest podpięty pierwszy do routera a klient multiroom jako drugi,

W ten sposób też już próbowałem... A co do infolinii nc+ to jak udało mi się w końcu dodzwonić, to facet powiedział mi, że to nie działa bo router posiada pięć trybów działania hehe a później się rozłączył. Teraz gdy dzwonie, nie podnoszą słuchawki i jestem automatycznie rozłączany.
Może problem leży w tryb radia mieszany 11bgn i szerokość kanału.
Teraz zrobię tak jak radzi Fotodetektor, ale wydaje mi się, że już tak robiłem.

Oczywiście możesz spróbować z wolniejszym trybem pracy 11b+g.

Sam nie wie o czym mówi. Tryby pracy bezprzewodowej do wyboru posiada WR743ND a nie WR740.

Fotodetektor
Zrobiłem tak jak mówiłeś, ale nadal nic z tego...
A skoro nie ma IP tak jak na foto poniżej, to jest sens czekać te 30-40 min zanim zaskoczy???

Stara fota z poprzednich konfiguracji, nie zwracaj uwagi na IP. Ale sytuacja nadal ta sama.

Poczekaj bo i tak nic nie zrobisz więcej.
Możesz jeszcze przywrócić stawienia fabryczne głównego i połączyć na nowo do routera, który skonfigurowałeś na nowo teraz.
Nie zaszkodzi. Ja bym tak zrobił.

Reset do ustawień fabrycznych faktycznie można zrobić na tunerach i spróbować połączyć się ponownie.

Dzięki serdeczne za pomoc, poświęcony czas i stracone nerwy.
Po przywróceniu ustawień fabrycznych urządzenia zaczęły działać!!!!
Zaległe życzenia Wesołych Świąt i a także Szczęśliwego Nowego Roku.
Szczególne dzięki dla Administratora i Fotodetektora.
Można zamknąć temat. Problem rozwiązany ;D

No to zamykam, W razie problemów zapraszamy ponownie na forum. Pozdrawiam Administrator!