Problem z WIFI na TL-WA750RE

Witam, pojawiłem się tutaj, ponieważ widzę, że jest to solidne forum i na pewno uzyskam pare cennych wskazówek :slight_smile:
Posiadam wzmacniacz wifi tp linka :slight_smile:
Mianowicie :
MODEL : TP-WA750RE (150Mbps )
Po wielu godzinach spędzonych przed pc udało mi się uzyskać oczekiwany efekt, czyli dobry zasięg :slight_smile: Jedno co mnie niepokoi to brak mozliwości połączenia się z wifi na moim telefonie :slight_smile:
W pc, laptopie wszystko gra! Ale w telefonie wyszukuje sieć wifi, klikam, wpisuje hasło, niby połączone jest tak napisane " połączono ".... Ale u góry nawet nie ma diody, ze wifi jest odpalone :frowning:

Moglibyście mi pomóc z tym wifi w telefonie ? Może jakaś konfiguracja ? :wink:
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :slight_smile:
Proszę na drugi raz nie zakładać tematu w różnych działach. Ten przesunąłem do odpowiedniego natomiast drugi został usunięty. CHACA

Mógłbyś napisać coś więcej- model telefonu czy ma aktualne oprogramowanie? Jak jest z siła sygnału- sprawdź programem wifianalyzer.

Głównym routerem w twojej sieci jest???

Mam aktualnie telefon prestigio, ale to raczej zbędne, ponieważ próbowałem na Lg G2 mini i również identyczny efekt :confused:

W PC siła sygnału jest podobno znakomita, 5/5 kresek :slight_smile: Speed test wynosi 7-8 mb/s , tak jak przy głównym routerze :slight_smile:
Wzmacniacz mam w pokoju u mnie i palą się tylko 2 kreski od mocy zasięgu, nie wiem czy to jest dobre, czy nie ? :confused:
Główny router to netiaspot :slight_smile:
Chciałbym zmienić nazwe tej sieci wifi, hasło również, ale nie moge skonfigurować :confused: wpisuje "tplinkextender.net" i nic, nie czyta mi tej strony, a inne śmigają, aż sie dymi :slight_smile:
Chciałbym aby wifi działało na telefonie, chciałbym zmienić login i hasło tego wifi oraz zapisać to wszystko, żebym nie musiał tego ponownie konfigurować, gdy wyciągne z gniazdka urządzenie :confused:
Proszę o odpowiedź, bardzo ważne jest to dla mnie, zeby śmigało na telefonie również i nareszcie zakończyć problem z tym tp-linkiem, ponieważ spędziłem przy tym duzo czasu, a efekty nie są takie jak chciałem :confused:

Netia Spot ma znany problem z przekazywaniem DHCP przez repeater

O :slight_smile: Dziękuję :slight_smile:
Do końca tego roku zmieniam na orange :slight_smile: W następnym tyg powinien zjawić się kurier z routerem z orange :slight_smile: może to pomoże ? :slight_smile:
A pytanko jeszcze do zmiany loginu i hasła tego wifi ? Może jakaś wskazówka ? Wpisuje to tplinkextender.net coś takiego i mieli,, mieli i nie wyskakuje nic :confused: :slight_smile:

Adres IP repeatera musisz ustawić w takiej samej puli jak masz główny router czyli.
NS - 192.168.1.254
Repeater - 192.168.1.200 i wtedy logujesz się na ten adres http://192.168.1.200
Do zabezpieczenia sieci bezprzewodowej masz tylko hasło

Robiłem to co mi wysłałeś, netiaspot, krok po kroku :slight_smile: i musiałem powpisywać 192. xx.xx coś tam coś tam :slight_smile:
Wpisyałem i net sie rozłączył, tak na pewno musiało być :slight_smile:
W następnym kroku musiałem wpisać w przeglądarkę też ten numerek 192 , czy jakos sie inaczej zaczynało :slight_smile: i nie chciało ruszyc wql, tak samo próbuje wpisać tplinkextender.net w przeglądarce, aby skonfigurować i nie chce ruszyc na moim pc :confused:
Na lap[ku raz skonfigurowałem i śmiga, a na pc nie wiem co sie dzieje :confused:

Radzę zlecić konfigurację komuś kto się zna na tych "numerkach". W poradniku jest wszystko opisane.

Postępuje zgodnie z instrukcją obsługi i powinienem wejść w przeglądarkę i wpisać tplinexetender i powinien wyskoczyć okno z konfiguracją, lecz wpisuje a u góry mieli i mieli :confused:
Przy kreskach mocy przy godzinie w windowsie jest wykrzyknik żółty :confused:

Jeżeli jest w domyślnych ustawieniach.

Pokaż jakieś obrazki z konfiguracji lub ipconfig /all -

Zepnij kablem ten wzmacniacz z komputerem i daj- cmd- ipconfig/all i zobacz jaki jest adres bramy. Na ten adres będziesz się logował.