Problem z Wi-FI w Telefonie

Witam serdecznie mam nadzieje że pomożecie mi z moim problemem . Problem jest tego typu ze mam Ruter firmy TP Link Model TL-WR740N 150MB Wi-Fi . I teraz tak Ruter był już przywracany do domyślnych ustawień ale dalej występuje ten problem a mianowicie komputer chodzi normalnie na ruterze tylko jak chcę podłączyć telefon xperia wt19i to dzieje sie cos takiego . Tel i Ruter widzą sie i połączenie jest sprawdzam na tel zasieg jest doskonały siec znalazło ale problem jest jak chce otwozyc you tob badz strone internetowa w tel to nic sie nie dzieje wczytuje troche i zaczymuje sie . Internet mam radiowy nie po kablu LAN . Nie wiem czy ruter jest zepsuty czy ustawienia sa złe . :-\ Już wszystko prawie robilem reset fabryczne ustawienia i nic dalej to samo Prosze o pomoc bedę bardzo wdzięczny :-\

Na routerze masz aktualne oprogramowanie ze strony producenta?

Tak myślę że tak bo niedawno mam Ruter jakiś tydzień wersja oprogramowania to 3.16.5 PL

Czy jest ktoś kto pomoże mi z moim problemem :-\ Nie wiem co robić za bardzo Ruter chodzi a tak naprawdę jest bezużyteczny skoro telefon nie otwiera stron przez ten Ruter Pomóżcie .

Twoja sieć jest szyfrowana, masz ustawione hasło?