Problem z trybem klient w TP-Link WR702N i Netia Spotem

Witam zakupiłem ostatnio TP-Link WR702N ponieważ chciałem podłączyć go do amplitunera denon x2000 ażeby mieć radio internetowe i niestety po konfiguracji nici z odbioru tzn router nie wysyła internetu poprzez lan sprawdzałem na PC jak i na amplitunerze i nie sety nic z tego po prostu nie działa ..

Dodam że zrobiłem wszystko tak jak w tym temacie

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę :slight_smile:

Zapytam z ciekawości- Denon wysyła sygnał internetu? To co zrobiłeś nie ma prawa bytu i nigdy ci nie zadziała.

Może spróbuj ustawić ten amplituner na statyczne IP:

NETWORK SETUP of AVR-X2000/E400
>Procedure of Network Setup mode.
(1)Press SETUP MENU button, then Menu appears on FL-display(and GUI)
(2)Select “Setup Menu > Network > Settings " .
(3)Set parameters described below.
 <DHCP> "On"
---Use this setting when DHCP server is on the local network. "Off"
---Use this setting when DHCP server is not on the local network.
 <IP Address> When <DHCP> sets "Off", please set IP address. When <DHCP> sets "On", you can confirm the IP address that is set by server.
 <Subnet Mask> When <DHCP> sets "Off", please set Subnet Mask. When <DHCP> sets "On", you can confirm the Subnet Mask that is set by server.
 <Gateway> Set the address of Gateway when Gateway is on the local network. Do not set this parameter when Gateway is not on the local network.
 <Primary DNS> Do not set this parameter.
 <Second DNS> Do not set this parameter.
 <Proxy> Set this parameter "Off".

Ustaw:
DHCP - OFF
IP Address - 192.168.1.222
Subnet Mask - 255.255.255.0
Gateway - 192.168.1.254
Primary DNS - 62.233.233.233 lub od google - 8.8.8.8
Second DNS - 87.204.204.204 lub od google - 8.8.4.4

Oczywiście musisz mieć poprawnie skonfigurowane połączenie do sieci NetiaSpot. Może być wg tego poradnika:
WR702_client Netia Spot.pdf (951,4 KB)

Napisz jak masz to wszystko obecnie skonfigurowane.

Tak jak pisał kolega Heinz, Static IP na amplitunerze plus odpowiednia konfiguracja połączenia według poradnika. NetiaSpot ma problem z przekazywaniem DHCP przez wzmacniacz czy urządzenie odbiorcze (client, wisp). Dlatego włączamy DHCP na cliencie.